Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 289

Királyi Lajos: Új versek, versfordítások. Bp., 2017, BÍRÓ family. Kiadói papírkötés. Dedikált
17490.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szerkesztő: Bíró András. Egy évtized. A Krúdy Gyula irodalmi kör antológiája. Bp., 1992. Kiadói papírkötés.
17491.

Rufpreis:
1 000 HUF

József Attila öröksége. Szerk.:Angyal János. Bp., én., Petőfi Irodalmi Múzeum.Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17492.

Rufpreis:
1 400 HUF

Oeuvre Poétiques de Victor Hugo. Petite Bibliotheque Charpentier. Paris, 1890, Bibliotheque Charpentier. 1 t + 3+456 p. Korabeli, bordázott gerincű, aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, kissé sérült borítóval és gerinccel, szakadt elülső szennylappal, a borító részben elvált a kötéstől.
17493.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hangay Sándor: Azért is! Harc az öregek ellen. Hangay Sándor Kékkönyve kiadása, I. kiáltvány. Bp., k. n., 1931. Kiadói papírkötés, sérülésekkel.
17494.

Rufpreis:
1 000 HUF
21

Szomory Dezső: A selyemzsinór. H. n., Genius, 1921. A kötést Végh Gusztáv tervezte. Kiadói kartonált papírkötés.
17495.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sebők Zsigmond: Kert alatt. Mesék és történetek. Szines és szinezetlen képekkel. Bp., Singer és Wolfner, é. n. Kiadói félvászon kötésben, sérülésekkel.
17496.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nora Waln: A száműzetés háza. Fordította: Kosáryné Réz Lola. Bp., Palladis, é. n. Kiadói papírkötésben, kissé sérült borítóval.
17497.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vrabély Ármánd: Csudribudri Muki urfi kópéságai. Kaczagtató történetek az ifjúság számára. Bp., h. n., é. n. Kiadói kartonált papírkötésben.
17498.

Rufpreis:
1 200 HUF

Grey Owl (Szürke Bagoly): A rengeteg zarándokai. Fordította: Dr. Baktay Ervin. Tizenkét képtáblával és a szöveg közt Szürke Bagoly rajzaival. Ajándékozási bejegyzéssel. Bp., Singer és Wolfner, é. n. Kiadói félvászon kötésben.
17499.

Rufpreis:
1 800 HUF

Farkas Pál: Egy önkéntes naplója. Mühlbeck Károly egykorú rajzaival. Hatodik kiadás. Bp., Singer és Wolfner, 1941. Kiadói aranyozott egészvászon kötés.
17500.

Rufpreis:
1 200 HUF

17501.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF