Keramiken Zahl der Lose: 28
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2852872
11012
40
40000
Ceramics
Joseph Steild Znaim fajansz gólyás dísztál, kézzel festett, jelzett, ki kopásokkal, szélén mázhibákkal. d: 39 cm
2862127
11013
40
48000
Ceramics
Borsódy László (1938- ): Szent László király. Mázas kerámia, jelzett, B.L. 1985. 5/2. 28x26x31 cm
2864375
11014
40
Ceramics
Ősi Blazsek László (1905-1970): Fohász. Fajansz, jelzett: Ősi Blazsek. Feltehetően Hódmezővásárhely Művészek Majolikatelepén készülhetett. Ragasztott, minimális lepattanásokkal. 21x14x19 cm 2860008
11015
40
Ceramics
Fischer Ignác fajansz tányér, jelzett, kopott, restaurált d: 31 cm 2864766
11016
40
48000
Ceramics
Kína díszváza, nyolc halhatatlan szakrális motívummal, jelzés nélkül, kopásokkal, kis mázhibákkal, 1950 körül, m: 55 cm
2859099
11017
40
44000
Ceramics
Fischer Ignác antik kínáló, jelzett (Fischer I. Budapest), mázhibákkal, kopásnyomokkal, 24x14x16 cm 2859101
11018
40
44000
Ceramics
Fischer Ignác három lábon álló antik kínáló, jelzett (Fischer I. Budapest), mázhibákkal, kopásnyomokkal, 31x17x11,5 cm 2864738
11019
40
240000
Ceramics
Amphora szecessziós, figurális dísz váza, gyári tűzrepedéssel, lis lepattanással, kopásokkal, jelzés nélkül, m: 20 cm
2864733
11020
40
70000
Ceramics
Bernard Bloch 1836-1909): Magyar legény. Hidegen festett fajansz, jelzett, korának megfelelő állapotban, jelzett, m: 38 cm
2864713
11021
40
90000
Ceramics
Jelzés nélkül: Táncolók. Mázas kerámia, kis tűz és mázrepedés. m: 42 cm
2864710
11022
40
100000
Ceramics
Oláh Sándor (1907-1983): Női akt. Kerámia, talapzatán verssel, hibátlan, jelzett, m: 49 cm
2850338
11023
40
Ceramics
Jelzés nélkül: Retró kerámia váza, korának megfelelő állapotban, m: 31 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF