Keramiken

Zahl der Lose: 28

Joseph Steild Znaim fajansz gólyás dísztál, kézzel festett, jelzett, ki kopásokkal, szélén mázhibákkal. d: 39 cm
11012.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Borsódy László (1938- ): Szent László király. Mázas kerámia, jelzett, B.L. 1985. 5/2. 28x26x31 cm
11013.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Ősi Blazsek László (1905-1970): Fohász. Fajansz, jelzett: Ősi Blazsek. Feltehetően Hódmezővásárhely Művészek Majolikatelepén készülhetett. Ragasztott, minimális lepattanásokkal. 21x14x19 cm
11014.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fischer Ignác fajansz tányér, jelzett, kopott, restaurált d: 31 cm
11015.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11016.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Fischer Ignác antik kínáló, jelzett (Fischer I. Budapest), mázhibákkal, kopásnyomokkal, 24x14x16 cm
11017.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50
9

Fischer Ignác három lábon álló antik kínáló, jelzett (Fischer I. Budapest), mázhibákkal, kopásnyomokkal, 31x17x11,5 cm
11018.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50
15

11019.

Rufpreis:
240 000 HUF
650,41
750,00

Bernard Bloch 1836-1909): Magyar legény. Hidegen festett fajansz, jelzett, korának megfelelő állapotban, jelzett, m: 38 cm
11020.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Jelzés nélkül: Táncolók. Mázas kerámia, kis tűz és mázrepedés. m: 42 cm
11021.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Oláh Sándor (1907-1983): Női akt. Kerámia, talapzatán verssel, hibátlan, jelzett, m: 49 cm
11022.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Jelzés nélkül: Retró kerámia váza, korának megfelelő állapotban, m: 31 cm
11023.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF