cca 1977 Czakó László (?-?) pécsi fotóművész hagyatékából pecséttel jelzett, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás (Páros kompozíció), ezüst zselatinos fotópapíron, 40x24,8 cm
cca 1993 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás (Álmában csenget egy picit), 40x30 cm
cca 1988 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás (Edit), ezüst zselatinos fotópapíron, felületén törésvonal, hullámosra szárítva, alul kis szakadás, 40x25 cm
cca 1987 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás (Szemérmesen), ezüst zselatinos fotópapíron, egyik sarka retusált, 40x30 cm
cca 1986 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás (A kócos lány), ezüst zselatinos fotópapíron, 40x30 cm
cca 1983 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás (Akt), ezüst zselatinos fotópapíron, 40x29,5 cm
Marácz István (1958- ): Vénusz. Professzionális fotópapír, kézi nagyítású, 1/1 nagyítás, bársony paszpartuban, kartonra kasírozva, hátoldalán jelzett, 38x27,5 cm. Marácz István a nyolcvanas évektől végzett művészeti tevékenységet. Neve az összes magyar és számos külföldi képeslapban megtalálható volt. Évekig a Miss Universe Hungary és számos hazai szépségverseny hivatalos fotósa volt. Fotóproducerként dolgozott a Penthouse magazinnál, művészi akt fotói fotói megjelentek a Playboy magazinban is. Több fotóművész könyvet adott ki, az egyik legérdekesebb a Fodor Lengyel Zoltán, Goya díjas festőművésszel közösen készített kiadvány. Egyéni kiadása a Meztelen Fények fotókönyv.
cca 1989 előtt készült filmfotók tétele, 101 db vintage produkciós filmfotó, valamennyi hibás (elszíneződés, szakadás, gyűrődés, stb.) ezüst zselatinos fotópapíron, 18x24 cm