Foto

Zahl der Lose: 358

cca 1977 Czakó László (?-?) pécsi fotóművész hagyatékából pecséttel jelzett, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás (Páros kompozíció), ezüst zselatinos fotópapíron, 40x24,8 cm
11921.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1994 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás (Vera), 40x30 cm
11922.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1994 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás (A zsákmány), 40x30 cm
11923.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1993 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás (Álmában csenget egy picit), 40x30 cm
11924.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1991 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás (Tavasz), 40x29,6 cm
11925.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1988 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás (Edit), ezüst zselatinos fotópapíron, felületén törésvonal, hullámosra szárítva, alul kis szakadás, 40x25 cm
11926.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1987 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás (Szemérmesen), ezüst zselatinos fotópapíron, egyik sarka retusált, 40x30 cm
11927.

Rufpreis:
2 400 HUF
31

cca 1986 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás (A kócos lány), ezüst zselatinos fotópapíron, 40x30 cm
11928.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1983 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás (Akt), ezüst zselatinos fotópapíron, 40x29,5 cm
11929.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1980 Szürreális erotikus fotókompozíció, jelzés nélkül, ezüst zselatinos fotópapíron,, 36x30 cm
11930.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Marácz István (1958- ): Vénusz. Professzionális fotópapír, kézi nagyítású, 1/1 nagyítás, bársony paszpartuban, kartonra kasírozva, hátoldalán jelzett, 38x27,5 cm. Marácz István a nyolcvanas évektől végzett művészeti tevékenységet. Neve az összes magyar és számos külföldi képeslapban megtalálható volt. Évekig a Miss Universe Hungary és számos hazai szépségverseny hivatalos fotósa volt. Fotóproducerként dolgozott a Penthouse magazinnál, művészi akt fotói fotói megjelentek a Playboy magazinban is. Több fotóművész könyvet adott ki, az egyik legérdekesebb a Fodor Lengyel Zoltán, Goya díjas festőművésszel közösen készített kiadvány. Egyéni kiadása a Meztelen Fények fotókönyv.
11931.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

cca 1989 előtt készült filmfotók tétele, 101 db vintage produkciós filmfotó, valamennyi hibás (elszíneződés, szakadás, gyűrődés, stb.) ezüst zselatinos fotópapíron, 18x24 cm
11932.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF