Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 337

Bognár György (1944-) 1988. "MÉE - Államalapító királyunk emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- kis patina Adamo BP25
30537.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bognár György (1944-) 1988. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Knézich Károly" Br emlékérem (42,5 mm) T:1 Adamo GS6
30538.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bognár György (1944-) 1989. "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-  Adamo BP28
30539.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" jelzett Ag emlékérem, dísztokban, tanúsítvánnyal (31,51g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) foltos
30540.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" aranyozott fém piedfort emlékérem (65mm) T:PP
30541.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" aranyozott Cu emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:PP
30542.

Rufpreis:
2 400 HUF

30543.

Rufpreis:
1 400 HUF

30544.

Rufpreis:
1 000 HUF

30545.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bors István (1938-2003) 1991. "Somogyvár 1091-1991" egyoldalas Br plakett eredeti tokban (68x125mm) T:2
30546.

Rufpreis:
6 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990) 1977. "Fa- és Papíripari Szövetkezetek Szövetsége" Br plakett (82mm) T:2
30547.

Rufpreis:
4 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990) 1984. "Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége (textil)" Br plakett (82mm) T:1-
30548.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF