Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 53

Feldmann Sándor: A nő ösztönélete. Pszichanalitikai tanulmány a szexuálpatológia köréből. Orvosoknak és szakembereknek. Bp., 1926., Mai Henrik és Fia. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az utolsó lap foltos.
17697.

Rufpreis:
1 200 HUF
13

1897 Mathematikai és Physikai Lapok. VI. évf. II., IV-VIII. sz., összesen 5 füzet. Szerk.: Kövesligethy Radó és Radó Gusztáv. Bp., 1897, Mathematikai és Physikai Társulat, az egyik borító szakadt, foltos.
17698.

Rufpreis:
1 200 HUF

Preisich Miklós: Vegyészek zsebkönyve. Műszaki zsebkönyvek. 1954, Nehézipari Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
17699.

Rufpreis:
800 HUF

Oábdovics J. Gyula: Numerikus módszerek és programozásuk. Bp., 1977., Tankönyvkiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
17700.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ásványvizek, gyógyvizek. Szerk.: Dr. Borszéki Béla György. Bp., 1979, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17701.

Rufpreis:
1 600 HUF

17702.

Rufpreis:
6 000 HUF

17703.

Rufpreis:
1 400 HUF

Schmidtné dr. Holló Erzsébet: A belső csend megteremtése. Kiadói papírkötés. Pécs, é.n. Alexandra. Kiadói papírkötés.
17704.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Csapó György: Csontkovácsolástól az energiaspirálig. 2005, Magánkiadás. Kiadói papírkötés.
17705.

Rufpreis:
1 600 HUF

Öveges - Molnár: Színes atomfizika. Bp., 1964, Gondolat. Kiadói papírkötés.
17706.

Rufpreis:
1 000 HUF

17707.

Rufpreis:
1 200 HUF

17708.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF