Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 241
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2431799
16766
398
Books: Architecture, Art
Szmrecsányi Boldizsár (szerk.): Boldi. 2016. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
2431782
16767
398
Books: Architecture, Art
Koczogh Ákos: Fémművesség. Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
2431759
16768
398
Books: Architecture, Art
Koczog Ákos: Textil. Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
2431754
16769
398
Books: Architecture, Art
Koczog Ákos: Kerámia, porcelán, üveg. Mai magyar iparművészet. Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban. 2282613
16770
398
Books: Architecture, Art
2374294
16771
398
Books: Architecture, Art
2393349
16772
398
Books: Architecture, Art
Bakó Zsuzsanna - Szücs György - Tóth Antal: A művészet arca, a művészek arca. Bp., 2007. Kogart. Kiadói papírkötésben 2374295
16773
398
Books: Architecture, Art
Veress Pál 1920-1999. Bp., 2003. Körmendi Galéria. Kiadói kartonálásban
2374124
16774
398
Books: Architecture, Art
Matzon. Matzon Ákos munkái 1994-2004. Szeged 2004. Csak 1000 pld. Kiadói kartonált papírkötésben. 2374293
16775
398
Books: Architecture, Art
Bujdosó Ernő. Bp., 2003. Szerzői. Kiadói kartonálásban.
2374291
16776
398
Books: Architecture, Art
A Cirkuszi csodaemberek - Életútinterjúk cirkuszművészekkel 4. Bp., é.n. Maciva. Kiadói kartonálásban
2425787
16777
398
Books: Architecture, Art
Németh József: Leica felvételek. A szerző 130 felvételével. Bp., 1944, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé laza kötéssel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF