Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 241

Szmrecsányi Boldizsár (szerk.): Boldi. 2016. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16766.

Rufpreis:
1 800 HUF

Koczogh Ákos: Fémművesség. Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16767.

Rufpreis:
1 200 HUF

Koczog Ákos: Textil. Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16768.

Rufpreis:
1 200 HUF

Koczog Ákos: Kerámia, porcelán, üveg. Mai magyar iparművészet. Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
16769.

Rufpreis:
1 200 HUF

16770.

Rufpreis:
4 000 HUF

16771.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bakó Zsuzsanna - Szücs György - Tóth Antal: A művészet arca, a művészek arca. Bp., 2007. Kogart. Kiadói papírkötésben
16772.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Veress Pál 1920-1999. Bp., 2003. Körmendi Galéria. Kiadói kartonálásban
16773.

Rufpreis:
1 000 HUF

Matzon. Matzon Ákos munkái 1994-2004. Szeged 2004. Csak 1000 pld. Kiadói kartonált papírkötésben.
16774.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bujdosó Ernő. Bp., 2003. Szerzői. Kiadói kartonálásban.
16775.

Rufpreis:
800 HUF

A Cirkuszi csodaemberek - Életútinterjúk cirkuszművészekkel 4. Bp., é.n. Maciva. Kiadói kartonálásban
16776.

Rufpreis:
1 000 HUF

Németh József: Leica felvételek. A szerző 130 felvételével. Bp., 1944, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé laza kötéssel.
16777.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF