https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 241

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Láncz Sándor: Egry József. Bp., 1980, Corvina. Egry József műveinek jegyzékével valamint fekete-fehér és színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
1
16790.

Láncz Sándor: Egry József. Bp., 1980, Corvina. Egry József műveinek jegyzékével valamint fekete-fehér és színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Sinkovits Péter: Kondor Béla. Bp., 2007, Kossuth Kiadó-Magyar Nemzeti Galéria. Fekete-fehér és színes képekkel, Kondor Béla műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
16791.

Sinkovits Péter: Kondor Béla. Bp., 2007, Kossuth Kiadó-Magyar Nemzeti Galéria. Fekete-fehér és színes képekkel, Kondor Béla műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Hárs Éva: Zsolnay kerámia. Vezető az állandó kiállításhoz. Janus Pannonius Múzeum Művészeti kiadványai 34. Pécs, 1980, Szikra-ny. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Jelzésekkel. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval.
1
16792.

Hárs Éva: Zsolnay kerámia. Vezető az állandó kiállításhoz. Janus Pannonius Múzeum Művészeti kiadványai 34. Pécs, 1980, Szikra-ny. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Jelzésekkel. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ion Barnea: Christian art in Romania I. 3rd-6th centuries. Bukarest, 1979, Publishing House of the Bible and Mission Institute of the Romanian Orthodox Church. 278p. Angol nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben, lapok többségén tetején vagy szélén kisebb halvány ázásfolttal, néhány lapon törésnyommal. Kiadói félbőr kötésben. / In english language. Most of the pages a bit spotty on the edge, a few pages with minor surface flaws. With many black and white and colour plates. In faux leather binding.
1
16793.

Ion Barnea: Christian art in Romania I. 3rd-6th centuries. Bukarest, 1979, Publishing House of the Bible and Mission Institute of the Romanian Orthodox Church. 278p. Angol nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben, lapok többségén tetején vagy szélén kisebb halvány ázásfolttal, néhány lapon törésnyommal. Kiadói félbőr kötésben. / In english language. Most of the pages a bit spotty on the edge, a few pages with minor surface flaws. With many black and white and colour plates. In faux leather binding.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kovács Bernadett: Kernstok Károly (A Magyar Festészet Mesterei II/11.). Bp., 2015, Kossuth-MNG. 79p. Fekete-fehér és színes képekkel, Kernstok Károly műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, modern professzionális átlátszó védőfóliában, jó állapotban.
1
16794.

Kovács Bernadett: Kernstok Károly (A Magyar Festészet Mesterei II/11.). Bp., 2015, Kossuth-MNG. 79p. Fekete-fehér és színes képekkel, Kernstok Károly műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, modern professzionális átlátszó védőfóliában, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szinyei Merse Anna: Mészöly Géza (A Magyar Festészet Mesterei II/7.). Bp., 2015, Kossuth-MNG. 79p. Fekete-fehér és színes képekkel, Mészöly Géza műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, modern professzionális átlátszó védőfóliában, jó állapotban.
1
16795.

Szinyei Merse Anna: Mészöly Géza (A Magyar Festészet Mesterei II/7.). Bp., 2015, Kossuth-MNG. 79p. Fekete-fehér és színes képekkel, Mészöly Géza műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, modern professzionális átlátszó védőfóliában, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Szendi Gábor, Mezei Elmira: Paleolit szakácskönyv. Bp., 2010, Jaffa. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötésben, szép állapotban.
1
16796.

Szendi Gábor, Mezei Elmira: Paleolit szakácskönyv. Bp., 2010, Jaffa. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötésben, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Niilo Valonen: A finnugor népek népművészete. Helsinki., 1978, Otava és Corvina. Ford.: Lehtinen Ildikó. Rácz István fotóival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói kopottas papír védőborító.
1
16797.

Niilo Valonen: A finnugor népek népművészete. Helsinki., 1978, Otava és Corvina. Ford.: Lehtinen Ildikó. Rácz István fotóival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói kopottas papír védőborító.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Garas Klára: A XVIII. század német és osztrák rajzművészete. Szépművészet Múzeum legszebb rajzai II. kötet. Bp., 1980, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, kiadói mappában kopásokkal.
1
16798.

Garas Klára: A XVIII. század német és osztrák rajzművészete. Szépművészet Múzeum legszebb rajzai II. kötet. Bp., 1980, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, kiadói mappában kopásokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
L. Kovásznai Viktória: Borsos Miklós. Bp., 1989, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
1
16799.

L. Kovásznai Viktória: Borsos Miklós. Bp., 1989, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Heinz Mode: A nő az indiai művészetben. Bp., 1970, Corvina. Ford.: Székely András. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói kopottas papír védőborítóban.
1
16800.

Heinz Mode: A nő az indiai művészetben. Bp., 1970, Corvina. Ford.: Székely András. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói kopottas papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Budapest múzeumai. Hét múzeum mesterművei. Szerk.: Korek József. Bp., 1969, Corvina. Harmadik, módosított kiadás. Egészvászon-kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
1
16801.

Budapest múzeumai. Hét múzeum mesterművei. Szerk.: Korek József. Bp., 1969, Corvina. Harmadik, módosított kiadás. Egészvászon-kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse