Sinkovits Péter: Kondor Béla. Bp., 2007, Kossuth Kiadó-Magyar Nemzeti Galéria. Fekete-fehér és színes képekkel, Kondor Béla műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Hárs Éva: Zsolnay kerámia. Vezető az állandó kiállításhoz. Janus Pannonius Múzeum Művészeti kiadványai 34. Pécs, 1980, Szikra-ny. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Jelzésekkel. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval.
Ion Barnea: Christian art in Romania I. 3rd-6th centuries. Bukarest, 1979, Publishing House of the Bible and Mission Institute of the Romanian Orthodox Church. 278p. Angol nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben, lapok többségén tetején vagy szélén kisebb halvány ázásfolttal, néhány lapon törésnyommal. Kiadói félbőr kötésben. / In english language. Most of the pages a bit spotty on the edge, a few pages with minor surface flaws. With many black and white and colour plates. In faux leather binding.
Kovács Bernadett: Kernstok Károly (A Magyar Festészet Mesterei II/11.). Bp., 2015, Kossuth-MNG. 79p. Fekete-fehér és színes képekkel, Kernstok Károly műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, modern professzionális átlátszó védőfóliában, jó állapotban.
Szinyei Merse Anna: Mészöly Géza (A Magyar Festészet Mesterei II/7.). Bp., 2015, Kossuth-MNG. 79p. Fekete-fehér és színes képekkel, Mészöly Géza műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, modern professzionális átlátszó védőfóliában, jó állapotban.
Niilo Valonen: A finnugor népek népművészete. Helsinki., 1978, Otava és Corvina. Ford.: Lehtinen Ildikó. Rácz István fotóival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói kopottas papír védőborító.
Garas Klára: A XVIII. század német és osztrák rajzművészete. Szépművészet Múzeum legszebb rajzai II. kötet. Bp., 1980, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, kiadói mappában kopásokkal.
Heinz Mode: A nő az indiai művészetben. Bp., 1970, Corvina. Ford.: Székely András. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói kopottas papír védőborítóban.
Budapest múzeumai. Hét múzeum mesterművei. Szerk.: Korek József. Bp., 1969, Corvina. Harmadik, módosított kiadás. Egészvászon-kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.