https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 228

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Peternák Gusztáv (1928-) 1978. "MÉE Tatabánya-esztergomi csoport - 225 éves a magyar szénbányászat / Korok, kultúrák, népek, nemzetek történeti hírnöke az érem" Br emlékérem (42,5mm) T:1  Adamo TB1
1
30824.

Peternák Gusztáv (1928-) 1978. "MÉE Tatabánya-esztergomi csoport - 225 éves a magyar szénbányászat / Korok, kultúrák, népek, nemzetek történeti hírnöke az érem" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo TB1

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1985. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Csobánc vára" Br emlékérem (50mm) T:1-  Adamo KE37
1
30825.

Peternák Gusztáv (1928-2003) 1985. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Csobánc vára" Br emlékérem (50mm) T:1- Adamo KE37

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" Br emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (53,32g/51mm) T:1- ph. / Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (53,32g/51mm) C:AU edge error
1
30826.

Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" Br emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (53,32g/51mm) T:1- ph. / Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (53,32g/51mm) C:AU edge error

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rajki László (1939-) 1988. "MÉE Orosháza / Eötvös József" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-  Adamo OH2
1
30827.

Rajki László (1939-) 1988. "MÉE Orosháza / Eötvös József" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo OH2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rajki László (1939-) 1988. "Dr. Kaáli-Nagy Sándor Díj - Az angol nyelvtanulás legjobbjának, Táncsics Gimnázium - Orosháza 1988" Br plakett (88x89mm) T:2 hátlapon fúrásnyom
1
30828.

Rajki László (1939-) 1988. "Dr. Kaáli-Nagy Sándor Díj - Az angol nyelvtanulás legjobbjának, Táncsics Gimnázium - Orosháza 1988" Br plakett (88x89mm) T:2 hátlapon fúrásnyom

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rajki László (1939- ) 2006. "BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE" kétoldalas Br emlékérem (51mm) T:2
1
30829.

Rajki László (1939- ) 2006. "BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE" kétoldalas Br emlékérem (51mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Renner Kálmán (1927-1994) 1977. "Sopron 1277-1977" Br emlékérem (59mm) + Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" Br jelvény hátlapon "TÖRV. VÉD." és "LUDVIG BP" jelzéssel (23mm) T:1-,2
1
30830.

Renner Kálmán (1927-1994) 1977. "Sopron 1277-1977" Br emlékérem (59mm) + Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" Br jelvény hátlapon "TÖRV. VÉD." és "LUDVIG BP" jelzéssel (23mm) T:1-,2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Renner Kálmán (1927-1994) 1989. "Szent-Györgyi Albert 1893-1986 / A Nobel-díjas orvos-tanár emlékének, MÉE Szeged" Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis patina Adamo SG26
1
30831.

Renner Kálmán (1927-1994) 1989. "Szent-Györgyi Albert 1893-1986 / A Nobel-díjas orvos-tanár emlékének, MÉE Szeged" Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis patina Adamo SG26

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Misóka Pálnak Felső-Szászberek - Az érdem jeléül" Br emlékérem (144,13g/65mm) T:1- ph. / Hungary 1885. "National Exposition at Budapest in 1885 / For Pál Misóka from Felső-Szászberek - As the Sign of Merit" Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (144,13g/65mm) C:AU edge error
1
30832.

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Misóka Pálnak Felső-Szászberek - Az érdem jeléül" Br emlékérem (144,13g/65mm) T:1- ph. / Hungary 1885. "National Exposition at Budapest in 1885 / For Pál Misóka from Felső-Szászberek - As the Sign of Merit" Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (144,13g/65mm) C:AU edge error

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Schwartz István (1851-1924) 1885. "Az érdem jeléül - Geiszt-család uradalmának Puszat-Csákó / Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885" Br emlékérem (65mm) T:2- ph.
1
30833.

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Az érdem jeléül - Geiszt-család uradalmának Puszat-Csákó / Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885" Br emlékérem (65mm) T:2- ph.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Somorjai László (1949-) DN "Sopron" Br emlékérem eredeti plombált ÁPV plasztiktokban (32mm) T:1
1
30834.

Somorjai László (1949-) DN "Sopron" Br emlékérem eredeti plombált ÁPV plasztiktokban (32mm) T:1

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Sós András (1943-) 1970. "Dr. Krompecher Ödön / Születése százéves évfordulójára 1870-1970" Br emlékérem (67g/48mm) T:2 / Hungary 1970. "Dr. Ödön Krompecher / 100th anniversary of his born" Br commemorative medal. Sign: András Sós, Dr. (67g/48mm) C:XF HV 402.
1
30835.

Dr. Sós András (1943-) 1970. "Dr. Krompecher Ödön / Születése százéves évfordulójára 1870-1970" Br emlékérem (67g/48mm) T:2 / Hungary 1970. "Dr. Ödön Krompecher / 100th anniversary of his born" Br commemorative medal. Sign: András Sós, Dr. (67g/48mm) C:XF HV 402.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse