Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 66
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2413935
31995
397
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1965. "Kiváló Orvos" aranyozott, zománcozott jelvény tokban, igazolvánnyal (~25mm) T:1- 2400142
31996
397
Numismatik
1966. "Kiváló Földműves Szövetkezeti Dolgozó" zománcozott kitüntető jelvény miniatűrrel, igazolvánnyal, eredeti tokban T:1-,2
2399356
31997
397
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1970. "Liberation Jubilee Medal" golded, enamelled Br decoration, with ribbon C:XF NMK 712.
2422850
31998
397
Numismatik
2406012
31999
397
Numismatik
~1970-1980. "Kiváló Kohász" ezüstpatinázott Br kitüntetés, mellszalagon T:2,2- 2165454
32000
397
600
Numismatik
2364731
32001
397
13000
Numismatik
2261323
32002
397
Numismatik
1986. VBKM Transzvill" Br műgyantás törzsgárda jelvény igazolvánnyal T:1-
2403727
32003
397
24000
Numismatik
2005. "Fehér Asztal Lovagrend Nagy Aranykeresztje" zománcozott, aranyozott kitüntetés nyakszalaggal, miniatűr kitűzővel, eredeti dobozában T:1
2414910
32004
397
Numismatik
DN "1956 Kossuth-címer kardokkal" fém jelvény T:2 2419340
32005
397
Numismatik
Ausztria 1963. Katonai Szolgálati érdemérem "Stets Bereit" aranyozott Br mellszalaggal + DN "VÖP" festett jelvény + DN "25 JAHR. MITGLIEDSCHAFT - ÖSTERREICHISCHER TOURISTENKLUB" zománcozott gomblyukjelvény, sérült zománncal T:2 Austria 1963. Military Service Bronze Medal gilt Br with ribbon + ND "VÖP" painted badge + ND "25 JAHR. MITGLIEDSCHAFT - ÖSTERREICHISCHER TOURISTENKLUB" enamelled buttonhole badge, damaged enamel C:XF
1892823
32006
397
80000
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF