Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 66

1965. "Kiváló Orvos" aranyozott, zománcozott jelvény tokban, igazolvánnyal (~25mm) T:1-
31995.

Rufpreis:
8 000 HUF

1966. "Kiváló Földműves Szövetkezeti Dolgozó" zománcozott kitüntető jelvény miniatűrrel, igazolvánnyal, eredeti tokban T:1-,2
31996.

Rufpreis:
4 000 HUF

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1970. "Liberation Jubilee Medal" golded, enamelled Br decoration, with ribbon C:XF NMK 712.
31997.

Rufpreis:
1 200 HUF

31998.

Rufpreis:
4 000 HUF

~1970-1980. "Kiváló Kohász" ezüstpatinázott Br kitüntetés, mellszalagon T:2,2-
31999.

Rufpreis:
1 600 HUF
11

32000.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

32001.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

1986. VBKM Transzvill" Br műgyantás törzsgárda jelvény igazolvánnyal T:1-
32002.

Rufpreis:
1 000 HUF

2005. "Fehér Asztal Lovagrend Nagy Aranykeresztje" zománcozott, aranyozott kitüntetés nyakszalaggal, miniatűr kitűzővel, eredeti dobozában T:1
32003.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

DN "1956 Kossuth-címer kardokkal" fém jelvény T:2
32004.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ausztria 1963. Katonai Szolgálati érdemérem "Stets Bereit" aranyozott Br mellszalaggal + DN "VÖP" festett jelvény + DN "25 JAHR. MITGLIEDSCHAFT - ÖSTERREICHISCHER TOURISTENKLUB" zománcozott gomblyukjelvény, sérült zománncal T:2  Austria 1963. Military Service Bronze Medal gilt Br with ribbon + ND "VÖP" painted badge + ND "25 JAHR. MITGLIEDSCHAFT - ÖSTERREICHISCHER TOURISTENKLUB" enamelled buttonhole badge, damaged enamel C:XF
32005.

Rufpreis:
3 000 HUF

32006.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF