Ézsiás István (1943-): Absztrakt-geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán. Sérült (lapszéli szakadásokkal), kissé foltos. Lapméret: 70x50 cm
Farkasházy Miklós (1895-1964): Tavaszi virágözön. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 35×46,5 cm / Watercolour on paper, signed, framed with glass.
feLugossy László (1947-): T.U.L.. Szitanyomat, papír, apró foltokkal. Jelezve balra lent: T.U.L., középen S/13/15, azaz mindössze 15 példányban készült, gyűjtői ritkaság! Jelezve jobbra lent: FeLugossy L. '91. 86,5x60 cm.
Fónyi Friml Géza (1899-1971): Olasz város, 1937. Szén, kréta, papír. Jelezve balra fent: Friml Géza 1937. Üvegezett fa keretben. 58,5x48 cm. 1936-ban egyéves római ösztöndíjat kapott a művész, feltehetően olaszországi tartózkodása idején készült a mű. / Géza Fónyi Friml (1899-1971): Italian town, 1937. Chalk and coal on paper. Signed. Framed with glass. 58,5x48 cm.