Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 361

Élesdy István (1912-1987): Halászbástya II. Rézkarc, papír, jelzett. Hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével. 29x39 cm
10085.

Rufpreis:
3 000 HUF

Erdei Viktor (1879-1945): Szeretők. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, paszpartuban. 26x37 cm.
10086.

Rufpreis:
5 000 HUF

10087.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

Farkas László (?-?): Női portré. Ceruza, papír. Jelzett. Lapszéli szakadásokkal. 23x24 cm
10088.

Rufpreis:
2 000 HUF

Farkas Lajos (1919-1998): Kaktuszvirág, 1978. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Kissé sérült fa keretben. 60x80 cm
10089.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Farkas Rozália (?-?): Szekér az utcán. Rézkarc, papír, jelzett, 14,5×20 cm
10090.

Rufpreis:
1 400 HUF

10091.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

10092.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Anna Fleischer: Virág csendélet. Olaj, farost. Jelzés nélkül 20x28 cm Keretben.
10093.

Rufpreis:
3 000 HUF

Anna Fleischer: Virág csendélet. Olaj, farost. Jelzés nélkül.25x45 cm Keretben.
10094.

Rufpreis:
5 000 HUF

10095.

Rufpreis:
5 000 HUF

10096.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF