Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 361
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2374225
10255
396
Rácz András (1926-2013): Női fej. Szén, papír, jelzett. Sérült. 39,5x32 cm
2374228
10256
396
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett. 22x24,5 cm
2245462
10257
396
110000
2378483
10258
396
22000
Rácz András (1926-2013): Hálózat (cím nélkül). Hidegzománc, papír, jelzett, 18,5×22 cm
2405612
10259
396
Radnóti Kovács Árpád (1902-1977): Női portré, 1942. Akvarell, papír, jelzett. Kissé foltos. 32x40,5 cm 2407255
10260
396
Rátkai György (1940-2009): Társaságban. Rézkarc, papír. Jelzett, számozott (4/25), 46x31,5 cm
2259274
10261
396
Regdon Irén (1945-): Zsolt fiam. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 23×18,5 cm
1462675
10262
396
2274029
10263
396
Reiner László (?-?): Virágcsendélet Akvarell, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fa keretben. 28x20 cm
2274039
10264
396
Reiner László (?-?): Leányfalu, 1993. Akvarell, papír. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 22x33 cm
2274021
10265
396
Reiner László (?-?): Öböl. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fa keretben. 22,5x33 cm
2404941
10266
396
Rékassy Csaba (1937-1989): Noé. Rézmetszet, papír, poszthumusz jelzéssel, 18x27,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF