Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 361

Rácz András (1926-2013): Női fej. Szén, papír, jelzett. Sérült. 39,5x32 cm
10255.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett. 22x24,5 cm
10256.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10257.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Rácz András (1926-2013): Hálózat (cím nélkül). Hidegzománc, papír, jelzett, 18,5×22 cm
10258.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Radnóti Kovács Árpád (1902-1977): Női portré, 1942. Akvarell, papír, jelzett. Kissé foltos. 32x40,5 cm
10259.

Rufpreis:
2 000 HUF
35

Rátkai György (1940-2009): Társaságban. Rézkarc, papír. Jelzett, számozott (4/25), 46x31,5 cm
10260.

Rufpreis:
8 000 HUF

Regdon Irén (1945-): Zsolt fiam. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 23×18,5 cm
10261.

Rufpreis:
4 000 HUF

10262.

Rufpreis:
1 000 HUF

Reiner László (?-?): Virágcsendélet Akvarell, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fa keretben. 28x20 cm
10263.

Rufpreis:
2 000 HUF

Reiner László (?-?): Leányfalu, 1993. Akvarell, papír. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 22x33 cm
10264.

Rufpreis:
2 000 HUF

Reiner László (?-?): Öböl. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fa keretben. 22,5x33 cm
10265.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rékassy Csaba (1937-1989): Noé. Rézmetszet, papír, poszthumusz jelzéssel, 18x27,5 cm
10266.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF