Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 316

Karácsony Sándor: A könyvek lelke. Irodalmi nevelés. Bp., 1941, Exodus. Kiadói egészvászon-kötés.
18172.

Rufpreis:
1 000 HUF

Moira C. Harris, Nicola Jane Swinney: Lovak. A világ 100 lófajtájának eredete és jellemzői. Kiadói kartonált papírkötés.
18173.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gogol: Egy őrült emlékiratai-Boris László illusztrálta. Budapest 1999. Wolfpress Kiadó. Reprint kiadás.
18174.

Rufpreis:
1 000 HUF

Berzsenyi Dániel. Minden munkája. Sajtó alá rendezte: Kovách Aladár. H.n. 1943, Bólyai Akadémia. Kiadói félvászon-kötés.
18175.

Rufpreis:
1 200 HUF

Új idők lexikona 1.-24., 12 két kötetben. Bp., 1936-1942, Signer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Számos egészoldalas és szövegközti illusztrációval. Egységes kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, az 1-2. kötet átkötötték az átkötött egészvászon-kötés, változó állapotban, kopásnyomokkal.
18176.

Rufpreis:
6 000 HUF

Csörgő Anikó, Csigó László: Húsvét. Tanácsok, ötletek az ünnepi előkészületekhez. Bp, 1999, Pallas Stúdió. Harmadik, változatlan kiadás. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.Volt könyvtári példány.
18177.

Rufpreis:
1 000 HUF

18178.

Rufpreis:
1 200 HUF

18179.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jósika Miklós: A csehek Magyarországon. I-II. rész. Korrajz I. Mátyás király idejében. Pest, 1857, Heckenast Gusztáv, 196+204+155 p. Harmadik kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal. b
18180.

Rufpreis:
1 600 HUF

18500.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lestyán Sándor: Repülj fecském...Reményi Ede regényes élete. Bp, 1942, Renaissance. Szakadt, foltos papírkötésben. Félig levált kötés, kijáró lapok. Számozatlan példány.
18504.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kilincsek könyve. Grencsó István fotói. Szombathely, én. (1990-es évek), B.K.L. Kiadói és Reklám Kft. Papírkötésben, szép állapotban.
18505.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF