Új idők lexikona 1.-24., 12 két kötetben. Bp., 1936-1942, Signer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Számos egészoldalas és szövegközti illusztrációval. Egységes kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, az 1-2. kötet átkötötték az átkötött egészvászon-kötés, változó állapotban, kopásnyomokkal.
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp.,1930, Pesti Napló. Gazdag képanyaggal illusztrált. A borító illusztrációja Falus Elek munkája. Kiadói egészvászon kötésben, kissé foltos, kissé kopott borítóval, alapvetően jó állapotban.
A műveltség útja I-XIV. köt. Nem teljes. Bp.,én, Tolnai. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, változó állapotban, a borítón kopásnyomokkal is.
Jósika Miklós: A csehek Magyarországon. I-II. rész. Korrajz I. Mátyás király idejében. Pest, 1857, Heckenast Gusztáv, 196+204+155 p. Harmadik kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal. b
Földes Béla: A nemzetgazdaság és pénzügytan vezérfonala. Bp, 1906, Athenaeum. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kopott, foltos egészvászon kötésben, meglazult kötéssel és ceruzával írt jegyzetekkel.