Slowakei

Zahl der Lose: 295

Sztrecsnó, Sztrecsény, Strecno (Tátra, Vysoké Tatry); vár romladék a Vágnál, falu. Feitzinger Ede No. 635. / castle ruins at river Váh (EK)
22026.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

1911 Sztropkó-Felsővízköz, Stropkov-Svidník; Üdvözlet a hadgyakorlótérről! A Felsőmagyarországi Sztropkó-Felsővízköz melletti Király-hadgyakorlatoknak emlékéül. Cs. és Kir. Főhadiszállás Felsővízköz, Sztropkó vára. Ferenc József / Grüss aus dem Manöverfeld! Zur Erinnerung an die großen Kaisermanöver in Ober-Ungarn. K.u.K. Hoflager / in memory of the Austro-Hungarian royal military maneuvers in Upper-Hungary, Stropkov castle, K.u.K. headquarters; Franz Joseph, Erzh. Franz Ferdinand, Franz Conrad v. Hotzendorf, Erzherzog Friedrich, Josef Baron Weigl, Frank Liborius, Ziegler. Art Nouveau, litho (EK)
22027.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
6 000 HUF
9

Szuchahora, Szuhahora, Suchá Hora; vasútállomás, gőzmozdony. Schulz József kiadása / railway station, locomotive (EK)
22028.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
10 000 HUF
10

1917 Tarcadobó, Dubovica; kastély / castle (EK)
22029.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Tátra, Magas-Tátra, Vysoké Tatry; Menguszfalvi-völgy. Franz Pietschmann No. 1860. / Blick ins Mengsdorfer Tal / valley (fa)
22030.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
1 200 HUF

1925 Tátra, Magas-Tátra, Vysoké Tatry; Ozubená Dráha Strského Pleso, KCST / Csorba-tó fogaskerekű vasútállomás, vonat, vendégek a büfé előtt / guests at the cogwheel railway station, train, buffet. photo (kopott sarkak / worn corners)
22031.
Materialzeichen T3/4

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1914 Tátra, Magas-Tátra, Vysoké Tatry; Emléklap a Magas Tátráról, kihajtható lap: Tarpatakfüred, Tarpataki középső és óriási vízesés, Sziléziai ház, Felkai-tó, Kávéház, Szentiványi Csorba-tó, Zöld-tó, Nagyvízesés, Öt-tó, Poprádi-tó, Zerge szálló, Szilágyi emlék, Téry menedékház / folding card with waterfalls, lakes, tourist houses, monument
22032.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

1913 Tátra, Magas-Tátra, Vysoké Tatry; Tarpatak-völgy. Cattarino S. utóda Földes Samu kiadása 217. sz. / Kohlbachtal / valley (EK)
22033.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 000 HUF

Tátra, Vysoké Tatry; Csorbai tó / Strbské pleso / lake
22034.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
1 000 HUF

Tátra, Magas-Tátra, Vysoké Tatry; A Magas-Tátra látképe Poprádról. 4-részes kihajtható panorámalap / High Tatras. 4-tiled folding panoramacard (b)
22035.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
1 000 HUF

1917 Tátra, Vysoké Tatry; Zöld-tó a Fehérvíz-völgyben / Grüner See im Weisswassertal 1542 m / lake, valley, chalet
22036.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
1 600 HUF

Tátra, Vysoké Tatry; Felkai-völgy, kilátás a Lengyel-nyeregről, Hosszú-tó. Feitzinger Ede Ph. No. 26. / Velická dolina / valley, lake
22037.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF