Slowakei Zahl der Lose: 295
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2409760
22026
396
4200
Slovakia
Ansichtskarten
T2/3
Sztrecsnó, Sztrecsény, Strecno (Tátra, Vysoké Tatry); vár romladék a Vágnál, falu. Feitzinger Ede No. 635. / castle ruins at river Váh (EK)
2409189
22027
396
Slovakia
Ansichtskarten
T3
1911 Sztropkó-Felsővízköz, Stropkov-Svidník; Üdvözlet a hadgyakorlótérről! A Felsőmagyarországi Sztropkó-Felsővízköz melletti Király-hadgyakorlatoknak emlékéül. Cs. és Kir. Főhadiszállás Felsővízköz, Sztropkó vára. Ferenc József / Grüss aus dem Manöverfeld! Zur Erinnerung an die großen Kaisermanöver in Ober-Ungarn. K.u.K. Hoflager / in memory of the Austro-Hungarian royal military maneuvers in Upper-Hungary, Stropkov castle, K.u.K. headquarters; Franz Joseph, Erzh. Franz Ferdinand, Franz Conrad v. Hotzendorf, Erzherzog Friedrich, Josef Baron Weigl, Frank Liborius, Ziegler. Art Nouveau, litho (EK) 2404990
22028
396
Slovakia
Ansichtskarten
T2/3
Szuchahora, Szuhahora, Suchá Hora; vasútállomás, gőzmozdony. Schulz József kiadása / railway station, locomotive (EK) 2410248
22029
396
Slovakia
Ansichtskarten
T2/3
1917 Tarcadobó, Dubovica; kastély / castle (EK) 2410238
22030
396
Slovakia
Ansichtskarten
T4
Tátra, Magas-Tátra, Vysoké Tatry; Menguszfalvi-völgy. Franz Pietschmann No. 1860. / Blick ins Mengsdorfer Tal / valley (fa)
2410623
22031
396
Slovakia
Ansichtskarten
T3/4
1925 Tátra, Magas-Tátra, Vysoké Tatry; Ozubená Dráha Strského Pleso, KCST / Csorba-tó fogaskerekű vasútállomás, vonat, vendégek a büfé előtt / guests at the cogwheel railway station, train, buffet. photo (kopott sarkak / worn corners) 2410232
22032
396
Slovakia
Ansichtskarten
T2/3
1914 Tátra, Magas-Tátra, Vysoké Tatry; Emléklap a Magas Tátráról, kihajtható lap: Tarpatakfüred, Tarpataki középső és óriási vízesés, Sziléziai ház, Felkai-tó, Kávéház, Szentiványi Csorba-tó, Zöld-tó, Nagyvízesés, Öt-tó, Poprádi-tó, Zerge szálló, Szilágyi emlék, Téry menedékház / folding card with waterfalls, lakes, tourist houses, monument 2333385
22033
396
Slovakia
Ansichtskarten
T2/3
1913 Tátra, Magas-Tátra, Vysoké Tatry; Tarpatak-völgy. Cattarino S. utóda Földes Samu kiadása 217. sz. / Kohlbachtal / valley (EK)
2094963
22034
396
Slovakia
Ansichtskarten
T2
Tátra, Vysoké Tatry; Csorbai tó / Strbské pleso / lake
2403042
22035
396
Slovakia
Ansichtskarten
T4
Tátra, Magas-Tátra, Vysoké Tatry; A Magas-Tátra látképe Poprádról. 4-részes kihajtható panorámalap / High Tatras. 4-tiled folding panoramacard (b) 2408822
22036
396
Slovakia
Ansichtskarten
T2
1917 Tátra, Vysoké Tatry; Zöld-tó a Fehérvíz-völgyben / Grüner See im Weisswassertal 1542 m / lake, valley, chalet
2408824
22037
396
Slovakia
Ansichtskarten
T2
Tátra, Vysoké Tatry; Felkai-völgy, kilátás a Lengyel-nyeregről, Hosszú-tó. Feitzinger Ede Ph. No. 26. / Velická dolina / valley, lake
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF