Juwelen Zahl der Lose: 257
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2395107
19084
395
Jewellery
2 db ezüst (Ag) tálka áttört peremmel. Jelzett. 58 g, d: 8 cm 2378497
19085
395
15000
Jewellery
Ezüst (Ag) nyelű szardínia villa, jelzett, bruttó: 23g 14,5 cm
2401100
19086
395
Jewellery
Ezüst(Ag) mokkás kanál, eredeti dobozában, jelzettek, h: 10 cm, nettó: 39 g 2400351
19087
395
360000
Jewellery
Ezüst (Ag) hat személyes evőeszköz készlet. 45 darabos Magyar, XIX. sz. vége. Jelzett, lóherés mesterjeggyel nettó 1831 g + ezüst nyelű kések. A készlethez való késbakok és fűszertartók az árverés további tételei.
2375448
19088
395
220000
Jewellery
18K arany lánc gondolás medállal és gyűrű. Jelzettek 18,26g
2361472
19089
395
200000
Jewellery
Ard deco ezüst (Ag) mokkás készlet. Hat személyes, csésze üvegbetéttel, alátét, tálca. Jelzettek, hibátlanok. Nettó 1120 g / Silver art deco coffe set for 6. Marked, flawless, Net 1120 g 2399975
19090
395
60000
Jewellery
Ezüst (Ag) kanál készlet (6 db), h: 22cm, nettó: 428 g + ezüst (Ag) nyelű kés készlet (6 db), solingeni acél pengével, h: 26 cm, bruttó: 502 g. Jelzettek, egy részük monogramos, kisebb kopásokkal, foltokkal 2401377
19091
395
50000
Jewellery
Kínáló tál. Ezüst (Ag). XIX. sz. vége, poncolt. 308g d: 22 cm 2400333
19092
395
17000
Jewellery
Antik ezüst (Ag) kis merőkanalak 1849.es, 1870-es osztrák ezüstjelekkel, mesterjeggyel. 115 g. 17cm, 22 cm 2400344
19093
395
Jewellery
Ezüst (Ag) nyelű süteményes villa és kés készlet 6 személyes, jelzett, mesterjegyes 17 cm, 15 cm 2401221
19094
395
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, szívecske függővel, jelzett, h: 40 cm, nettó: 1,9 g 2401210
19095
395
Jewellery
Ezüst(Ag) szőtt, csavart nyaklánc, jelzett, h: 39 cm, nettó: 10,52 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF