Flohmarkt Zahl der Lose: 595
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2388745
11739
394
Flea Market
Régi fém fényképvágó, fa nyéllel, 25,5x7,5 cm 2389071
11740
394
Flea Market
cca 1930-1940 Régi sámfapár férfi cipőhöz, állítható, Stop jelzéssel, h: 30 cm
2389057
11741
394
Flea Market
cca 1930-1940 Régi sámfapár női cipőhöz, 38-as méret, jó állapotban 2389282
11742
394
Flea Market
Fotóalbum, 200 férőhelyes, 9x15 cm méretű fotókhoz, írható címkékkel, negatívok tárolásához külön zsebbel. Újszerű állapotban, 23x17,5 cm 2389267
11743
394
Flea Market
Fotóalbum, 200 férőhelyes, 10x15 cm méretű fotókhoz, írható címkékkel, negatívok tárolásához külön zsebbel. Aranyozott díszítésű borítóval, védőfóliával, újszerű állapotban, 25x19 cm 2389233
11744
394
Flea Market
4 db nagyméretű kagyló, szép állapotban, kb. 13,5x12 cm
2389482
11745
394
Flea Market
Kalmuck Yamandaga mongol istenség, festett gipsz maszk, falra akasztható, apró sérülésekkel, 17,5x9,5 cm 2389467
11746
394
Flea Market
Tara mongol istennő, festett gipsz maszk, falra akasztható, kisebb kopásokkal, 18,5x10,5 cm 2387140
11747
394
Flea Market
1968 Magyar Labdarúgó Válogatott bajnokcsapata a mexikói olimpián, szövet emlékzászló a csapat tagjainak képével, aranyozott díszítéssel. Kopottas felirattal, kissé foltos. 34x22 cm 2387224
11748
394
Flea Market
cca 1935-1940 Bőr iskolatáska, benne korabeli tanszerek, írószerek (Schüler, Turán, stb.), üres füzetek, imádságoskönyv, iskolai oklevelek, egykori tulajdonosának fényképe. Szépen megőrzött, érdekes oktatástörténeti anyag. 30x21 cm 2387211
11749
394
Flea Market
cca 1947-1953 4 db Elida Kék-vörös címeres szappan, különböző eredeti csomagolásban 2389830
11750
394
Flea Market
Régi falra akasztható barométer, fa és fém, hőmérővel, törött üveglappal, kis sérülésekkel. 23x12,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF