Flohmarkt

Zahl der Lose: 595

Régi fém fényképvágó, fa nyéllel, 25,5x7,5 cm
11739.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930-1940 Régi sámfapár férfi cipőhöz, állítható, Stop jelzéssel, h: 30 cm
11740.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1930-1940 Régi sámfapár női cipőhöz, 38-as méret, jó állapotban
11741.

Rufpreis:
1 400 HUF

Fotóalbum, 200 férőhelyes, 9x15 cm méretű fotókhoz, írható címkékkel, negatívok tárolásához külön zsebbel. Újszerű állapotban, 23x17,5 cm
11742.

Rufpreis:
1 200 HUF
9

Fotóalbum, 200 férőhelyes, 10x15 cm méretű fotókhoz, írható címkékkel, negatívok tárolásához külön zsebbel. Aranyozott díszítésű borítóval, védőfóliával, újszerű állapotban, 25x19 cm
11743.

Rufpreis:
1 200 HUF
20

4 db nagyméretű kagyló, szép állapotban, kb. 13,5x12 cm
11744.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kalmuck Yamandaga mongol istenség, festett gipsz maszk, falra akasztható, apró sérülésekkel, 17,5x9,5 cm
11745.

Rufpreis:
2 400 HUF

Tara mongol istennő, festett gipsz maszk, falra akasztható, kisebb kopásokkal, 18,5x10,5 cm
11746.

Rufpreis:
2 400 HUF

1968 Magyar Labdarúgó Válogatott bajnokcsapata a mexikói olimpián, szövet emlékzászló a csapat tagjainak képével, aranyozott díszítéssel. Kopottas felirattal, kissé foltos. 34x22 cm
11747.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1935-1940 Bőr iskolatáska, benne korabeli tanszerek, írószerek (Schüler, Turán, stb.), üres füzetek, imádságoskönyv, iskolai oklevelek, egykori tulajdonosának fényképe. Szépen megőrzött, érdekes oktatástörténeti anyag. 30x21 cm
11748.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1947-1953 4 db Elida Kék-vörös címeres szappan, különböző eredeti csomagolásban
11749.

Rufpreis:
3 000 HUF

Régi falra akasztható barométer, fa és fém, hőmérővel, törött üveglappal, kis sérülésekkel. 23x12,5 cm
11750.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF