Drucksachen

Zahl der Lose: 201

cca 1940-1950 Ipari Árumintaház reklámlapja
13425.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1940 Budapest Székesfőváros Vízművei raktáranyagainak betürendes név és számmutatója. Regiszteres gépirat.
13426.

Rufpreis:
2 000 HUF

1940-1941 2 db zsebnaptár, aranyozott lapszélekkel, néhány bejegyzéssel
13427.

Rufpreis:
1 200 HUF

1940, 1942 A Szépművészet című folyóirat 5 db száma, műanyag védőborítóval
13428.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1940-1942 8 db Képes Krónika c. képes újság a II. világháború front híreivel
13429.

Rufpreis:
1 200 HUF

1941 A Szépművészet című folyóirat II. évfolyamának 10 db száma, műanyag borítóval, közte egy hiányos
13430.

Rufpreis:
3 000 HUF

1941 Evangélikus keresztyének képes Harangszó-naptára az 1941. évre. 4. évfolyam. Szerk.: Szabó József. Győr, 1940, Baross-ny. Az elülső borító gyűrött.+1941 A 6 Órai Újság Népnaptára az 1941. évre. A borítója hiányos, sérült, megviselt állapotban.
13431.

Rufpreis:
1 200 HUF

1942 Híd különszáma: Ami a romok alatt s ami a romok felett van, írta Zilahy Lajos. III. évfolyam 28. szám, szerk.: Zilahy Lajos. Kisebb szakadásokkal, 16p
13432.

Rufpreis:
1 000 HUF

1942 Vasúti anyag és áruismeret jegyzet sok illusztrációval. Gépirat.
13433.

Rufpreis:
1 000 HUF

1942 Horthy István (1904-1942) kormányzóhelyettes gyászszertartására szóló meghívó, eredeti borítékkal, törésnyommal + 1 db fotó a gyászszertartásról, amint az Országház lépcsőin viszik a koporsót, hátoldalán Kallós Oszkár udvari és kamarai fényképész pecsétjével jelzett, szakadással, 12,5x17 cm
13434.

Rufpreis:
5 000 HUF

1942 Hősi Halált halt vitéz Nagybányai Horthy István Magyarország kormányzóhelyettese ő főméltósága temetésének szertartási rendje. 8p. kis beszakadással
13435.

Rufpreis:
5 000 HUF

1942 A Nagy Háború kis lexikona, az Ujság mindent tudok évkönyve, 158p
13436.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF