Juwelen Zahl der Lose: 206
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2353770
19072
393
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, borostyánnal, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,91 g
2353818
19073
393
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott karkötő, jelzett, h: max. 19 cm, nettó: 5,47 g 2353998
19074
393
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) venezianer nyaklánc (szemhibával), borostyános medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 4,6 g
2354015
19075
393
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű markazittal és rózsaszín kővel, jelzett, méret: 58, bruttó: 3,9 g
2354031
19076
393
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, gyöngyházzal díszített medállal, jelzett, h: 68 cm, bruttó: 20,56 g 2354020
19077
393
Jewellery
Ezüst(Ag) szkarabeuszos karkötő, jelzett, 6×6 cm, nettó: 44,4 g
2353670
19078
393
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott gyűrű, kövekkel, jelzett, méret: 53, bruttó: 5,62 g
2353687
19079
393
Jewellery
Ezüst(Ag) köves gyűrű, Pandora jelzéssel, méret: 53, bruttó: 5,84 g 2353788
19080
393
Jewellery
Ezüst(Ag) állatos medál, 3 db, jelzéssel és jelzés nélkül, nettó: 10,09 g
2353583
19081
393
Jewellery
Ezüst(Ag) fényképtartó medál, jelzés nélkül, kis hibákkal, 3×2,5 cm, nettó: 11,79 g
2353700
19082
393
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 11 g 2353610
19083
393
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) pancer nyaklánc, millefioris medállal (üveg sérült), jelzett, h: 45 cm, d: 2,5 cm, bruttó: 5,64 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF