Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 299
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1935477
18016
392
Edgar Rice Burroughs: Tarzan a dzsungel fia. Fordította: Songády Gábor. Kalandos könyvek. Bp.,1956, Kossuth. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
1487717
18017
392
2225916
18018
392
Hegyi Béla: Léleküzenet. Bp., 2007, Hungarovox. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
2063967
18019
392
2180370
18020
392
860223
18021
392
Barabás János-Gróh Gyula dr: A fényképezés kézikönyve . Műszaki Könyvkiadó Budapest 1955. 635p tárgymutatóval, sok képpel. Gerincen kis kopás 2285275
18022
392
Érdekes Regények. Röptében a világ körül: Barsi Ödön: Az élő torpedó.; M. Katona Ilona: Kincs a hó alatt. Bp.,1941,Magyar Népművelők Társasága. Kiadói papírkötésekben, kissé kopott borítókkal, egynek a sarkain gyűrődéssel.+ Paul Feval: Chabaneil Caesar. Bp., 1928., Magyarság. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. 2264434
18023
392
Alekszandr Szergejevics Puskin: A bahcsiszeráji szökőkút. Szabó Lőrinc műfordítása. Bp., 1957, Magyar Helikon. Tulajdonosi névbejegyzéssel. Kiadói félvászon kötésben. 2225918
18024
392
Czakó Gábor: Titkos könyv. Bp., 2004, Boldog Salamon Kör. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
2337387
18025
392
Veres Péter: Az alföld parasztsága. Turul Falufüzetk. 5. sz. Bp., 1939, Bólyai Akadémia. [Második kiadás.] Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, hiányos gerinccel.
2338006
18026
392
L. Andrejev: Különös történetek. Ford.: Pogonyi Antal. Ék Sándor illusztrációival. Bp.,(1958),Magyar Helikon. Kiadói fél(mű)bőr-kötés, kissé kopott borítóban. Megjelent "3600 példányban, ebből 600 példány félbőr-kötésben számozva." Számozatlan példány.
2228782
18027
392
Horváth Gyula: Particularismus. Bp. 1886. Pallas. 114 l. 1 lev. Korabeli félvászon kötésben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF