1948 Fabian Flynn (1919-1997) katolikus pap látogatása az amerikai katolikus segélyszolgálat (National Catholic Welfare Conference, War Relief Services) alkalmazottjaként Magyarországon, II. világháború utáni segélyszállítmány kapcsán. Flynn és magyar munkatársai, segítői szemlét tartanak a raktárban, Budapest belvárosában, a Kárpátia udvar pincéjében. Salvator nővérek egy tagja, egy feltehetően magyar pap, civilek, katonák (?) és a segélyszállítmány (ruházat, lábbeli) a felvételeken. Össz. 4 db vintage fotó: ebből 2 db Orelly műterméből, hátoldalán pecséttel jelzett és sérült, 17,5x24 cm; 2 db jelzés nélküli fotólap, jó állapotban, 13,5x8,5 cm. / 1948 Fabian Flynn (1919-1997) catholic priest visits Hungary as member of National Catholic Welfare Conference, War Relief Services. Total of 4 pcs of vintage photos showing him and his colleagues in the centre of Budapest, in the cellar of Kárpátia-udvar (yard), which was the warehouse. 2 photos from the studio of Orelly, with the stamp of the studio, with some damage, 17x5x24 cm. 2 photocards in godd condition, 13,5x8,5 cm.
1977 Az Abigél c. tv sorozat szereplői, (balról jobbra) Bánfalvi Ági és Szerencsi Éva (a filmben Vitay Georginát alakította) (1952-2004); Szomszéd András pecsétjével ellátott vintage fotó, 13x18 cm
Színes és fekete-fehér fényképek színészekről, forgatásról, többek között: Eperjes Károly, Eszenyi Enikő, Törőcsik Mari, stb., 24 db fotó, 12,5×17,5 cm
cca 1890-1900 id. dr. Siklóssy Gyula (1839-1901) szemész főorvos, Rókus kórház szemészeti osztályának vezető főorvosa 1868-tól 1901-ig, egyetemi tanár és felesége Visy Mária (1849-1908) fotója, keményhátú fotó, Bp., Goszleth István műterméből, 20,5x12 cm, és 20x10 cm