1935 Az Est 25 éves jubileumi lapszáma. Szerk.: Dr. Mihályfi Ernő. Vaszary János tervezte címlappal, számos érdekes aktuális, történelmi vonatkozású, képes írással. Kiadói papírkötésben,
1935-1942 A Budapesti Érseki Katolikus Reálgimnázium és vele kapcsolatos Rákóczi-kollégium értesítője az 1934.-35. évről.+1935-1936. évről.+1936.-37. évről.+1937.-38. évről.+1938.-39. évről.+1939.-40. évről.+1940.-41. évről.+1941-1942. évről. (Nyolc évfolyam, egybekötve.) Szerk. Dr. Gáspár Pál igazgató. Bp., 1935-1942, Held János-ny.-Attila-ny., 83+1+104+2+86+2+81+1+84+112+80+79 p. Egészvászon-kötésben, a gerincen sérüléssel.
Bilder deutscher Geschichte. Werk 12. Hamburg-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst. Komplett cigaretta gyűjtőkártya album. Kiadói papírkötés, gerinc és borítólap kopott, belül a lapok világosabb foltokkal, összes kép megvan. / Paperback, spotted cover, with all pictures.
1937 A Magyar Katolikus Orvosok Szent Lukács Egyesületének Tudósítója, 2 db, III. évfolyam 3. szám, VI. évfolyam 4. szám + 1938 Ranolder Hiradó, 2 db, V. évfolyam 1. és 4. szám + 1939-1942 Családi Kör, V. évfolyam 10. száma, VI. évfolyam 3., 4., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12. számai, VIII. évfolyam 1. és 4. száma