https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 267

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1935 Az Est 25 éves jubileumi lapszáma. Szerk.: Dr. Mihályfi Ernő. Vaszary János tervezte címlappal, számos érdekes aktuális, történelmi vonatkozású, képes írással. Kiadói papírkötésben,
1
13515.

1935 Az Est 25 éves jubileumi lapszáma. Szerk.: Dr. Mihályfi Ernő. Vaszary János tervezte címlappal, számos érdekes aktuális, történelmi vonatkozású, képes írással. Kiadói papírkötésben,

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
3
 
1935-1942 A Budapesti Érseki Katolikus Reálgimnázium és vele kapcsolatos Rákóczi-kollégium értesítője az 1934.-35. évről.+1935-1936. évről.+1936.-37. évről.+1937.-38. évről.+1938.-39. évről.+1939.-40. évről.+1940.-41. évről.+1941-1942. évről. (Nyolc évfolyam, egybekötve.) Szerk. Dr. Gáspár Pál igazgató. Bp., 1935-1942, Held János-ny.-Attila-ny., 83+1+104+2+86+2+81+1+84+112+80+79 p. Egészvászon-kötésben, a gerincen sérüléssel.
1
13516.

1935-1942 A Budapesti Érseki Katolikus Reálgimnázium és vele kapcsolatos Rákóczi-kollégium értesítője az 1934.-35. évről.+1935-1936. évről.+1936.-37. évről.+1937.-38. évről.+1938.-39. évről.+1939.-40. évről.+1940.-41. évről.+1941-1942. évről. (Nyolc évfolyam, egybekötve.) Szerk. Dr. Gáspár Pál igazgató. Bp., 1935-1942, Held János-ny.-Attila-ny., 83+1+104+2+86+2+81+1+84+112+80+79 p. Egészvászon-kötésben, a gerincen sérüléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1936 Ferencvárosi Torna Club Ferencváros F.C. évkönyve, 67p
1
13517.

1936 Ferencvárosi Torna Club Ferencváros F.C. évkönyve, 67p

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
12
 
1936 Tóth Nándor: Táltos szíve könyvborító próbanyomat, Fábián grafikájával
1
13518.

1936 Tóth Nándor: Táltos szíve könyvborító próbanyomat, Fábián grafikájával

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1936 A szegedi Szabadtéri Játékok emlékére, Fábián grafikájával
1
13519.

1936 A szegedi Szabadtéri Játékok emlékére, Fábián grafikájával

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1936 A szegedi Szabadtéri Játékok emlékére, Fábián grafikájával
1
13520.

1936 A szegedi Szabadtéri Játékok emlékére, Fábián grafikájával

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1936 Maderspach Viktor: A nászajándék könyvborító próbanyomat, Fábián grafikájával
1
13521.

1936 Maderspach Viktor: A nászajándék könyvborító próbanyomat, Fábián grafikájával

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bilder deutscher Geschichte. Werk 12. Hamburg-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst. Komplett cigaretta gyűjtőkártya album. Kiadói papírkötés, gerinc és borítólap kopott, belül a lapok világosabb foltokkal, összes kép megvan. / Paperback, spotted cover, with all pictures.
1
13522.

Bilder deutscher Geschichte. Werk 12. Hamburg-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst. Komplett cigaretta gyűjtőkártya album. Kiadói papírkötés, gerinc és borítólap kopott, belül a lapok világosabb foltokkal, összes kép megvan. / Paperback, spotted cover, with all pictures.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1937 "Szeged ünnepel", a Szabadtéri Játékok szórólapja, Fábián illusztrációjával
1
13523.

1937 "Szeged ünnepel", a Szabadtéri Játékok szórólapja, Fábián illusztrációjával

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1937 A Magyar Katolikus Orvosok Szent Lukács Egyesületének Tudósítója, 2 db, III. évfolyam 3. szám, VI. évfolyam 4. szám + 1938 Ranolder Hiradó, 2 db, V. évfolyam 1. és 4. szám + 1939-1942 Családi Kör, V. évfolyam 10. száma, VI. évfolyam 3., 4., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12. számai, VIII. évfolyam 1. és 4. száma
1
13524.

1937 A Magyar Katolikus Orvosok Szent Lukács Egyesületének Tudósítója, 2 db, III. évfolyam 3. szám, VI. évfolyam 4. szám + 1938 Ranolder Hiradó, 2 db, V. évfolyam 1. és 4. szám + 1939-1942 Családi Kör, V. évfolyam 10. száma, VI. évfolyam 3., 4., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12. számai, VIII. évfolyam 1. és 4. száma

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1937 Pásztortűz c. folyóirat 3 db száma, XXIII. évfolyam 9., 19., 22.
1
13525.

1937 Pásztortűz c. folyóirat 3 db száma, XXIII. évfolyam 9., 19., 22.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1938 Berlin, Meghívó a berlini Collegium Hungaricumban rendezett magyar nemzeti ünnepi megemlékezésre
1
13526.

1938 Berlin, Meghívó a berlini Collegium Hungaricumban rendezett magyar nemzeti ünnepi megemlékezésre

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse