Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2364896
10349
391
15000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Kerthelyiségben. Olaj, farost, fa keretben, 68×96 cm
2365495
10350
391
40000
K. Edit jelzéssel: Az ifjú Beethoven. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 20,5x17,5 cm
2360098
10351
391
Borsos Miklós (1906-1990): Szent Ferenc. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel?, számozott (6/100), üvegezett keretben, 19x29,5 cm 2240531
10352
391
14000
2259054
10353
391
Jelzés nélkül: Kapcsolat. Olaj, karton. Fa keretben. 60x80 cm
2301443
10354
391
970 Szász (?) jelzéssel: Portré. Vegyes technika, papír. Dekoratív üvegezett fa keretben. 15x15 cm
2358125
10355
391
AB (?) jelzéssel: Férfi akt. Szén, papír, lap szélén kisebb szakadásokkal, 30x21 cm
2364217
10356
391
AB jelzéssel: Sielő. Akvarell, karton. Üvegezett fa keretben. 42x30 cm
2320037
10357
391
2343752
10358
391
Aba-Novák jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, karton, 34,5x49 cm. 2364309
10359
391
28000
Aba-Novák jelzéssel: Kikötő. Olaj, fa. Kissé sérült fa keretben. 41x62 cm 2316581
10360
391
AR jelzéssel: Tanya. Olaj, farost, 32×40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF