Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 263

Jelzés nélkül: Kerthelyiségben. Olaj, farost, fa keretben, 68×96 cm
10349.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

K. Edit jelzéssel: Az ifjú Beethoven. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 20,5x17,5 cm
10350.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Borsos Miklós (1906-1990): Szent Ferenc. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel?, számozott (6/100), üvegezett keretben, 19x29,5 cm
10351.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10352.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Jelzés nélkül: Kapcsolat. Olaj, karton. Fa keretben. 60x80 cm
10353.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

970 Szász (?) jelzéssel: Portré. Vegyes technika, papír. Dekoratív üvegezett fa keretben. 15x15 cm
10354.

Rufpreis:
4 000 HUF

AB (?) jelzéssel: Férfi akt. Szén, papír, lap szélén kisebb szakadásokkal, 30x21 cm
10355.

Rufpreis:
2 000 HUF

AB jelzéssel: Sielő. Akvarell, karton. Üvegezett fa keretben. 42x30 cm
10356.

Rufpreis:
10 000 HUF

10357.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aba-Novák jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, karton, 34,5x49 cm.
10358.

Rufpreis:
6 000 HUF

Aba-Novák jelzéssel: Kikötő. Olaj, fa. Kissé sérült fa keretben. 41x62 cm
10359.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

AR jelzéssel: Tanya. Olaj, farost, 32×40 cm
10360.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF