H. Szabó János: Pápa város jeles díszpolgárai a 19. században (Jókai füzetek 22.). Szerk.: dr. Hermann István. Pápa, 1998, Jókai Mór Város Könyvtár. Kiadói papírkötés védőborítóban.
Cserépfalu hét és fél évszázada. Összeáll. és szerk.: Nagy Károly. Cserépfalu, 1998, Cserépfalu Község Önkormányzata. Gazdag fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos, ceruzás aláhúzásokkal.
2 db Budapest-könyv: The Budapest Museum of Fine Arts (Bp.,1998); Varga Domokos: Budapest (Bp., 1985). Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.