Zeitgenössische Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 127

Konok Tamás (1930-2020): Geometrikus kompozíció, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 28×28 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof
10124.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 46x34 cm / screenprint on paper, artist"s proof
10125.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10126.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Megyik János (1938-): Város, 2002/2017. Dombornyomás, akril, papír, jelezve jobbra lent. K 1/1 számozással. 10x16,5 cm. Üvegezett fakeretben. Egyedi, gyűjtői darab!
10127.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Gáyor Tibor (1929-): Kötések (Geometrikus struktúra), 2006/2016. Kollázs, papír, jelezve jobbra lent. K 1/1 számozással. 20x17 cm. Üvegezett keretben. Egyedi, gyűjtői darab! / collage on paper, signed, numbered K 1/1, framed
10128.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Korniss Dezső (1908-1984): Gesztusok (cím nélkül), 1967. Tus, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 19×15 cm. / ink on paper, signed, dated, framed.
10129.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

Klie Zoltán (1897-1992): Áramlás (cím nélkül). Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 60x30 cm / oil on canvas, signed lower left, framed
10130.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Pintér András Ferenc (1980-): Walk the Line II. Vegyes technika, fa, jelezve a hátoldalán. Reprodukálva a művész honlapján: https://www.pafart.com/archive/works2014/ 100×130 cm. / Pintér András Ferenc (1980-): Walk the Line II. Mixed technique on wood, signed on the reverse. 100×130 cm. Reproduced on the artist's homepage: https://www.pafart.com/archive/works2014/ KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10131.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50

Seres László (1945-): Impresszió. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész címkéjével. Fém keretben. 67x87 cm / oil on canvas, signed lower right, with the artist's label on the reverse, framed
10132.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25
16

Urbán György (1936-2011): Etűd. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalon autográf felirattal, 60×81 cm. / oil on canvas, signed, with autograph description on the reverse
10133.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Csillagok születése. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. Dekoratív, sérült fakeretben, 68×56 cm
10134.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Rétegződés, 1966. Tus, papír. Jelezve balra lent: Gyarmathy 966. Hátoldalán R 66/48 életmű katalógusszámmal. 60×85 cm. Üvegezett fakeretben. / ink on paper, signed lower left, with oeuvre catalogue no. R 66/48 on the reverse, framed
10135.

Rufpreis:
650 000 HUF
1 761,52
2 031,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF