Themen Zahl der Lose: 625
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2420794
23218
39
Topics
Ansichtskarten
T2/3
Art Nouveau lady with baby. B.K.W.I. 201-4. s: Mela Koehler (EK)
2737073
23219
39
Topics
Ansichtskarten
T3
1901 La Francaise. Serie 653. Nr. 5. / Francia hölgy. Magyar dombornyomott szecessziós litho művészlap / The French lady. Hungarian Art Nouveau embossed litho s: Basch Árpád (Rb)
2737070
23220
39
Topics
Ansichtskarten
T2
1901 L'Italienne. Serie 653. Nr. 7. / Olasz hölgy. Magyar dombornyomott szecessziós litho művészlap / The Italian lady. Hungarian Art Nouveau embossed litho s: Basch Árpád 2729035
23221
39
Topics
Ansichtskarten
T2/3
1934 Boldog Karácsonyt! Krampusz. Nyomtatta és kiadja Knerr Izidor, Gyoma / Hungarian Christmas art postcard with Krampus s: Kozma (EK) 2726450
23222
39
Topics
Ansichtskarten
T2
Babaszoba. Egy jó kislány viselt dolgai II. sorozat 3. szám. / Hungarian art postcard s: Kozma Lajos 2739908
23223
39
Topics
Ansichtskarten
T2/3
Coeur Dame / Art Nouveau lady with hearts. E.S.D.B. litho s: Carl Józsa (felszíni sérülés / surface damage)
2739906
23224
39
Topics
Ansichtskarten
T2/3
Coeur Dame / Art Nouveau lady with hearts. E.S.D.B. litho s: Carl Józsa (apró lyuk / tiny hole) 2727286
23225
39
Topics
Ansichtskarten
T2/3
Madár úr. Szecessziós művészlap / Mr. Bird. Art Nouveau, B.R.W. 310. s: Marinch (?) 2242307
23226
39
Topics
Ansichtskarten
T2
1916 Tél. Magyar Iskola Egyesület levelezőlapja, kiadja a Magyar Földrajzi Intézet rt. / Hungarian art postcard in winter, litho s: Várady István 2726472
23227
39
Topics
Ansichtskarten
T2/3
Az OMK Iparművészeti Iskola kiadása / Ungarische Werkstätte / Hungarian art postcard (EK) 2726473
23228
39
Topics
Ansichtskarten
T1/2
Az OMK Iparművészeti Iskola kiadása / Ungarische Werkstätte / Hungarian art postcard 2726461
23229
39
Topics
Ansichtskarten
T2/3
Bohóc jegesmedvékkel, cirkuszi mutatvány / Circus acrobats, clownd and polar bears (EK) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF