Themen

Zahl der Lose: 625

Art Nouveau lady with baby. B.K.W.I. 201-4. s: Mela Koehler (EK)
23218.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

1901 La Francaise. Serie 653. Nr. 5. / Francia hölgy. Magyar dombornyomott szecessziós litho művészlap / The French lady. Hungarian Art Nouveau embossed litho s: Basch Árpád (Rb)
23219.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
6 000 HUF

1901 L'Italienne. Serie 653. Nr. 7. / Olasz hölgy. Magyar dombornyomott szecessziós litho művészlap / The Italian lady. Hungarian Art Nouveau embossed litho s: Basch Árpád
23220.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
6 000 HUF

1934 Boldog Karácsonyt! Krampusz. Nyomtatta és kiadja Knerr Izidor, Gyoma / Hungarian Christmas art postcard with Krampus s: Kozma (EK)
23221.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
10 000 HUF

Babaszoba. Egy jó kislány viselt dolgai II. sorozat 3. szám. / Hungarian art postcard s: Kozma Lajos
23222.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Coeur Dame / Art Nouveau lady with hearts. E.S.D.B. litho s: Carl Józsa (felszíni sérülés / surface damage)
23223.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
5 000 HUF

Coeur Dame / Art Nouveau lady with hearts. E.S.D.B. litho s: Carl Józsa (apró lyuk / tiny hole)
23224.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
5 000 HUF

Madár úr. Szecessziós művészlap / Mr. Bird. Art Nouveau, B.R.W. 310. s: Marinch (?)
23225.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
5 000 HUF

1916 Tél. Magyar Iskola Egyesület levelezőlapja, kiadja a Magyar Földrajzi Intézet rt. / Hungarian art postcard in winter, litho s: Várady István
23226.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
3 000 HUF

Az OMK Iparművészeti Iskola kiadása / Ungarische Werkstätte / Hungarian art postcard (EK)
23227.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Az OMK Iparművészeti Iskola kiadása / Ungarische Werkstätte / Hungarian art postcard
23228.
Materialzeichen T1/2

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Bohóc jegesmedvékkel, cirkuszi mutatvány / Circus acrobats, clownd and polar bears (EK)
23229.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF