https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 313
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2262679
17648
385
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lucius Annaeus Seneca: Vigasztalások. Ford.: Révay József. Bp., 1967, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2253687
17649
385
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó Miklós: Polgári repülőbalesetek és katasztrófák fekete könyve. 1990-2002. Tények, adatok, információk a jelentősebb légi szerencsétlenségekről. 1990-2002. Bp., 2002, Syca. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2263106
17650
385
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Telefonhírmondó. Összeáll. és szerk.: Gábor Luca. Bp., 1993, Magyar Rádió. Kiadói kartonált papírkötés. 2222607
17651
385
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bacskai Sándor: Az első nap. Emlékképek az ortodox zsidóságról. H.n., 2004, Múlt és jövő. Kiadói papír borításban. 2229722
17652
385
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mezey László: Deákság és Európa. Irodalmi műveltségünk alapvetésének vázlata. Bp., 1979, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2254145
17653
385
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Domokos Lajos: A lovaglás alapjai. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2281023
17654
385
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Petru Dumitriu: Farkasvadászat. Bp.,1950., Szikra. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, az utolsó lapon és a hátsó kötéstábla belsején ceruzás firkával, volt könyvtári példány.
Das Lot is nicht erreichbar
2306295
17655
385
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár Ákos: Végre egy jó házasság Pantheon Irodalmi Intézet, Budapest, é. n., 238 p., a bortító Kassák Lajos (?) avantgarde műve, I. kiadás, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban 2280670
17656
385
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dosztojevszkij: Három orosz fiú története. Átdolgozta: Miller Oreszt. Ford.: Faludi Iván. Bp., én.,Világirodalom. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, hiányos gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
2262485
17657
385
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gárdonyi Géza: Fehér Anna. Második kiadás. Bp., é.n., Dick Manó. Kiadói félvászon kötésben, számozott példány (0012). 2238067
17658
385
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Václáv Havel: Távkihallgatás. Tiltakozás. Ford. és a jegyzeteket írta: Varga György. Bp., 1989., Interart. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2219516
17659
385
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Móra Ferenc: Címtelen könyv. Versek. Közzéteszi Lengyel András. Bp.-Szeged, 2014., Wesley János-Móra Ferenc Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse