https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 313

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Lucius Annaeus Seneca: Vigasztalások. Ford.: Révay József. Bp., 1967, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
17648.

Lucius Annaeus Seneca: Vigasztalások. Ford.: Révay József. Bp., 1967, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabó Miklós: Polgári repülőbalesetek és katasztrófák fekete könyve. 1990-2002. Tények, adatok, információk a jelentősebb légi szerencsétlenségekről. 1990-2002. Bp., 2002, Syca. Kiadói kartonált papírkötés.
1
17649.

Szabó Miklós: Polgári repülőbalesetek és katasztrófák fekete könyve. 1990-2002. Tények, adatok, információk a jelentősebb légi szerencsétlenségekről. 1990-2002. Bp., 2002, Syca. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Telefonhírmondó. Összeáll. és szerk.: Gábor Luca. Bp., 1993, Magyar Rádió. Kiadói kartonált papírkötés.
1
17650.

Telefonhírmondó. Összeáll. és szerk.: Gábor Luca. Bp., 1993, Magyar Rádió. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bacskai Sándor: Az első nap. Emlékképek az ortodox zsidóságról. H.n., 2004, Múlt és jövő. Kiadói papír borításban.
1
17651.

Bacskai Sándor: Az első nap. Emlékképek az ortodox zsidóságról. H.n., 2004, Múlt és jövő. Kiadói papír borításban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Mezey László: Deákság és Európa. Irodalmi műveltségünk alapvetésének vázlata. Bp., 1979, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1
17652.

Mezey László: Deákság és Európa. Irodalmi műveltségünk alapvetésének vázlata. Bp., 1979, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Domokos Lajos: A lovaglás alapjai. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
17653.

Domokos Lajos: A lovaglás alapjai. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
6
 
Petru Dumitriu: Farkasvadászat. Bp.,1950., Szikra. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, az utolsó lapon és a hátsó kötéstábla belsején ceruzás firkával, volt könyvtári példány.
1
17654.

Petru Dumitriu: Farkasvadászat. Bp.,1950., Szikra. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, az utolsó lapon és a hátsó kötéstábla belsején ceruzás firkával, volt könyvtári példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Molnár Ákos: Végre egy jó házasság Pantheon Irodalmi Intézet, Budapest, é. n., 238 p., a bortító Kassák Lajos (?) avantgarde műve, I. kiadás, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
1
17655.

Molnár Ákos: Végre egy jó házasság Pantheon Irodalmi Intézet, Budapest, é. n., 238 p., a bortító Kassák Lajos (?) avantgarde műve, I. kiadás, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Dosztojevszkij: Három orosz fiú története. Átdolgozta: Miller Oreszt. Ford.: Faludi Iván. Bp., én.,Világirodalom. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, hiányos gerinccel.
1
17656.

Dosztojevszkij: Három orosz fiú története. Átdolgozta: Miller Oreszt. Ford.: Faludi Iván. Bp., én.,Világirodalom. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, hiányos gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gárdonyi Géza: Fehér Anna. Második kiadás. Bp., é.n., Dick Manó. Kiadói félvászon kötésben, számozott példány (0012).
1
17657.

Gárdonyi Géza: Fehér Anna. Második kiadás. Bp., é.n., Dick Manó. Kiadói félvászon kötésben, számozott példány (0012).

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Václáv Havel: Távkihallgatás. Tiltakozás. Ford. és a jegyzeteket írta: Varga György. Bp., 1989., Interart. Kiadói papírkötés.
1
17658.

Václáv Havel: Távkihallgatás. Tiltakozás. Ford. és a jegyzeteket írta: Varga György. Bp., 1989., Interart. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Móra Ferenc: Címtelen könyv. Versek. Közzéteszi Lengyel András. Bp.-Szeged, 2014., Wesley János-Móra Ferenc Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.
1
17659.

Móra Ferenc: Címtelen könyv. Versek. Közzéteszi Lengyel András. Bp.-Szeged, 2014., Wesley János-Móra Ferenc Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse