Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 151

15783.

Rufpreis:
2 800 HUF

15784.

Rufpreis:
1 200 HUF

15785.

Rufpreis:
4 000 HUF

15786.

Rufpreis:
4 000 HUF

15787.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

15788.

Rufpreis:
3 000 HUF

15789.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

15790.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kosáry Domokos: Művelődés a XVIII. századi Magyarországon. Bp.,1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15791.

Rufpreis:
1 600 HUF

Belovai István: Fedőneve: Scorpion. Bp., 1998., Szerzői. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által aláírt.
15792.

Rufpreis:
2 800 HUF

Alexander Sixtus von Reden: Az Osztrák-Magyar Monarchia. Történelmi dokumentumok a századfordulótól 1914-ig. Bp. - Salzburg, 1989, Széchenyi Kiadó - Druckhaus Nonntal Bücherdienst. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15793.

Rufpreis:
2 000 HUF

William L. Shirer: A harmadik birodalom felemelkedése és bukása. A náci Németország története. Bp.,1995.,Teleteacher. Kiadói papírkötés.
15794.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF