Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 274
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1892181
18598
383
Lévay Botondné - Haiman György: A Kner-nyomda, kiadványainak tükrében 1882-1944 I. kötet Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
1892127
18599
383
Homéroszi himnuszok. Fordította: Devecseri Gábor. Bp.,[1948],Új Idők (Singer és Wolfner.) Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban.
1988402
18600
383
2110794
18601
383
2019000
18603
383
Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcsaságai. Bp., 1907., Athenaeum, XI+410+2 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval. 2201182
18607
383
2195983
18610
383
Bőrfeldolgozó ipari kézikönyv. Főszerk.: dr. Beke János. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötésben.
2195892
18611
383
2195853
18612
383
2195857
18614
383
Szabó Lőrinc: Örök barátaink. Kisebb lírai versforrások második gyűjteménye. Bp., 1948, Egyetemi Nyomda. Átkötött félvászon-kötésben.
2195810
18615
383
Garay János válogatott művei. Szerk.: Kovács Antal. Szekszárd, 1956. Tolna megyei Tanács VB Könyvtára. Átkötött félvászon-kötésben, ex librisszel.
2196048
18616
383
Hendrik Van Loon: Ember, honnan indultál? Fordította: dr. Fülöp Zsigmond. Bp., Hungária. Félvászon-kötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF