Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 274
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2221854
17491
383
2281529
17492
383
Csányi Vilmos-Makovecz Benjamin: A kentaur természetrajza. Anatómiája, élettana, viselkedése és kultúrökológiája. Makovecz Benjámin rajzaival. Bp., 2000, Helikon. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2263070
17493
383
Sue: A bolygó zsidó I-II. köt. Ford.: Keleti Gábor, Lányi Viktor, és Csetényi Erzsi. A borító illusztrációja Biczó András grafikus munkája. Bp.,é.n.,Dante, (Hornyánszky V.-ny.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítókkal, az I. kötet sarkán sérüléssel. "Magyar Könyvhét Dante 1930" bélyegzéssel. 2231227
17494
383
2285467
17495
383
Vegyes könyvtétel, 3 db: Gömöri Jenő Tamás-Jaczkó Olga: Ítéletidő. (Nem a háború, a béka a bűnös.) Az elszakított magyarság regénye. III. köt.: Sírnak a hegyek. Bp., 1936., Székely Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval. Ex libris-szel.; Dormándi László: Sólyommadár. Balassa Bálint regénye. Bp.,1927., Pantheon. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.; Gagyi László: A kiválasztottak. Bp.,1938,Révai. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, laza kötéssel. Ex libris-szel.; 2277847
17496
383
Magyar Kabaret. Második kötet, új sorozat, Geiger Richárd festőművész új rajzaival. Gyoma, 1912, Kner Izidor. Kiadói egészvászon kötésben, foltos borítóval.
2103035
17497
383
2283178
17498
383
Sugár András: Nyílt titkaim. Debrecen, 1985, Alföldi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
2281023
17499
383
2280440
17500
383
Fekete István: Bogáncs, Bp, 1978, Móra Könyvkiadó. Hetedik kiadás, Zsoldos Vera rajzaival, ajándékozási sorokkal. Kiadói vászonkötés papír védőborítóval, a védőborító szakadt 2280459
17501
383
Sándor Anna: "Anna, te hülye vagy?", Spinoz a Dob utcában, Bp, 2013, Ab Ovo Kiadó, Kiadói kartonált papírkötés 2280504
17502
383
[Howard Phillips Lovecraft (1890-1937):] Necronomicon. Ford.: Sántha Dávid. Veszprém, 1995, Európai Taktikai Centrum Egyesület,(Bp., Alba Colonia-ny.), 225 p. Kiadói kopott papírkötés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF