Dokument

Zahl der Lose: 126

1919 Bp., Megbízás másolata postaellenőr számára
12443.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1920 torboszlói és szentrontási Bereczky Sándor Roland (1903-?) személyi okmányai, bizonyítványai, fényképei.
12444.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1920 Magyarországi Fürdőalkalmazottak Szakegyesületének alapszabályai és tagsági könyve
12445.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1920 Budapesti Kávésok Áruforgalmi részvénytársasága bevásárlási könyv megviselt állapotban
12446.

Rufpreis:
800 HUF

1981 Magyar Népköztársaság útlevele
12447.

Rufpreis:
1 200 HUF

1920 Menekült igazolvány, erdélyi menekült részére, élelmiszerjegy, hátoldalán a lisztbizottság által kiadott adagok felsorolása
12448.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1920-1940 "Kölcsönös Tűzkár" és "Janus", és "Janus" biztosítási intézetek borítékjai, 4 db, az egyik szakadt, sérült, bejegyzésekkel
12449.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1920-1930 Hazai Általános Katonai Biztosító díszes életbiztosítási kötvénye, kitöltetlen, hajtásnyommal, jó állapotban
12450.

Rufpreis:
1 000 HUF

1921 A szegedi Ferenc József Tudományegyetem orvos doktori diplomája Rosenberg László részére, kartonon, Menyhárth Gáspár (1868-1940) rektor, jogásznak, Veszprémy Dezső (1871-1924) dékán, orvos, kórboncnoknak, és Reinbold Béla (1875-1927) biokémikusnak aláírásával, sérült, töredezett kartonon, sérült, hiányos fatokos viaszpecséttel.
12451.

Rufpreis:
3 000 HUF

1922 Halászjegy
12452.

1922 Halászjegy

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1923 Magyar Köztisztviselők fogyasztási, termelő és értékesítő szövetkezete bevásárlási könyv.  Kétszer 1000 korona okmánybélyeggel, több bejegyzéssel. Félvászon kötés, aranyozott, turulmadárral és Szent Koronával illusztrált, kissé kopott borítóval.
12453.

Rufpreis:
1 600 HUF

1924 Elismervény dohánytermelési illeték befizetéséről + bejelentés/tanúsítvány/engedély, kitöltetlen
12454.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF