Dokument Zahl der Lose: 126
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2163470
12443
382
Documents
1919 Bp., Megbízás másolata postaellenőr számára
2142478
12444
382
Documents
cca 1920 torboszlói és szentrontási Bereczky Sándor Roland (1903-?) személyi okmányai, bizonyítványai, fényképei.
2254311
12445
382
Documents
cca 1920 Magyarországi Fürdőalkalmazottak Szakegyesületének alapszabályai és tagsági könyve
2254308
12446
382
Documents
cca 1920 Budapesti Kávésok Áruforgalmi részvénytársasága bevásárlási könyv megviselt állapotban
2273909
12447
382
Documents
1981 Magyar Népköztársaság útlevele 2267823
12448
382
Documents
1920 Menekült igazolvány, erdélyi menekült részére, élelmiszerjegy, hátoldalán a lisztbizottság által kiadott adagok felsorolása 1713933
12449
382
Documents
cca 1920-1940 "Kölcsönös Tűzkár" és "Janus", és "Janus" biztosítási intézetek borítékjai, 4 db, az egyik szakadt, sérült, bejegyzésekkel
1713887
12450
382
Documents
cca 1920-1930 Hazai Általános Katonai Biztosító díszes életbiztosítási kötvénye, kitöltetlen, hajtásnyommal, jó állapotban
2269182
12451
382
Documents
1921 A szegedi Ferenc József Tudományegyetem orvos doktori diplomája Rosenberg László részére, kartonon, Menyhárth Gáspár (1868-1940) rektor, jogásznak, Veszprémy Dezső (1871-1924) dékán, orvos, kórboncnoknak, és Reinbold Béla (1875-1927) biokémikusnak aláírásával, sérült, töredezett kartonon, sérült, hiányos fatokos viaszpecséttel. 2272721
12452
382
Documents
2268319
12453
382
Documents
cca 1923 Magyar Köztisztviselők fogyasztási, termelő és értékesítő szövetkezete bevásárlási könyv. Kétszer 1000 korona okmánybélyeggel, több bejegyzéssel. Félvászon kötés, aranyozott, turulmadárral és Szent Koronával illusztrált, kissé kopott borítóval.
2221886
12454
382
Documents
1924 Elismervény dohánytermelési illeték befizetéséről + bejelentés/tanúsítvány/engedély, kitöltetlen
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF