Foto

Zahl der Lose: 482

cca 1940-1950 Bicikli, fotó, 23,5x17,5 cm
13069.

Rufpreis:
1 000 HUF

1955-56 Dobó Katalin Közgazdasági Leánygimnázium tanárai és végzett hallgatói, kistabló nevesített portrékkal, IV. A. osztály, hátoldalán a diákok aláírásaival, gyűrődésekkel, törésnyomokkal, 18x22 cm
13070.

Rufpreis:
1 600 HUF

1901 Elektromos lokomotív Valtellina vasút részére, készítette: Ganz és Társa, kartonra kasírozott fotó, feliratozva, kis kopásnyomokkal, foltokkal, 20×26 cm
13071.

Rufpreis:
5 000 HUF

1906 Villamosmozdony az olasz államvasutak részére, készítette: Ganz és Társa, kartonra kasírozott fotó, feliratozva, kis kopásnyomokkal, 23×29 cm
13072.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

cca 1930 Rendőrök a Hitler utca 3. előtt, pecséttel jelzett fotó Erdődy Gyula miskolci műterméből, felületén karcolások, 17×23 cm
13073.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

cca 1948-1970 A szocializmus emlékei, 5 db fotó, közte felvonulások (3 db) fotóival, csoportképpel, Práter utcai ház bontásának fotójával, 18x24 cm és 9x14 cm közötti méretben
13074.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes fotó tétel, 24 db, nagyrészt jelzett művész fotók, jelentős részben Szurok János (1927-1999) (17 db) fotóművész, operatőr munkái, valamint 1 db aláírt fotóval Nagygyörgy Sándor (1933-1993) fotóművész munkája, Nagygyörgy Sándor dedikált kiállítási katalógusával, mappában, egy fotón törésnyommal, 17x23 cm és 10x14 cm közötti méretben
13075.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1965 Tojásfestés, vintage fotó jelzés nélkül + hozzáadva a Meyers Lexikonból kiemelt illusztrációt, az európai madarak tojásairól, fotó 24x18 cm, színes nyomat 29x24 cm
13076.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1950 Jégtörő I. a Dunán, fotó, 23,5x28 cm
13077.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1940 Vasúti szerelvény utasokkal. 36x14 cm Kartonon
13078.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1928 Pécs, ravatalon, Fodor fényképész pecsétjével jelzett vintage fotó, 10,8x16,2 cm, karton 19x26 cm
13079.

Rufpreis:
1 600 HUF

Eredeti MÁV vasúti diakockák. Oktatási anyag 36 db-os tartóban 28 db kép. 3x2 cm.
13080.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF