1955-56 Dobó Katalin Közgazdasági Leánygimnázium tanárai és végzett hallgatói, kistabló nevesített portrékkal, IV. A. osztály, hátoldalán a diákok aláírásaival, gyűrődésekkel, törésnyomokkal, 18x22 cm
1901 Elektromos lokomotív Valtellina vasút részére, készítette: Ganz és Társa, kartonra kasírozott fotó, feliratozva, kis kopásnyomokkal, foltokkal, 20×26 cm
cca 1948-1970 A szocializmus emlékei, 5 db fotó, közte felvonulások (3 db) fotóival, csoportképpel, Práter utcai ház bontásának fotójával, 18x24 cm és 9x14 cm közötti méretben
Vegyes fotó tétel, 24 db, nagyrészt jelzett művész fotók, jelentős részben Szurok János (1927-1999) (17 db) fotóművész, operatőr munkái, valamint 1 db aláírt fotóval Nagygyörgy Sándor (1933-1993) fotóművész munkája, Nagygyörgy Sándor dedikált kiállítási katalógusával, mappában, egy fotón törésnyommal, 17x23 cm és 10x14 cm közötti méretben
cca 1965 Tojásfestés, vintage fotó jelzés nélkül + hozzáadva a Meyers Lexikonból kiemelt illusztrációt, az európai madarak tojásairól, fotó 24x18 cm, színes nyomat 29x24 cm