3 db mérnöki német nyelvű könyv: Deutscher Kalender für Elektrotechniker, 1923,652 p + W.E. Schulze. Kleine Baustatik. Leipzig, 1952, Teubner. + Hütte." Des Ingenieurs Taschnebuch II. köt. Szerk.: "Hütte." Berlin, 1908, Wilhelm Ernst&Sohn. 20. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval. Mindegyik könyv intézményi bélyegzővel és/vagy tulajdonosi névbejegyzéssel.
Möller Károly: A mai technika. Képek a műszaki alkotómunkáról. Bp.,(1940),Kir. M. Egyetemi Nyomda. Második, bővített kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
6 db kötéssel, hurkolással, kelmeszerkezettannal foglalkozó könyvek: A kelmeszerkezettan alapjai, Fonalgyártó szakmai ismeret 2, Technológia I. (Hurkoló technológia.), Kötött-hurkolt kelmék geometriai elemzése II., Hurkolás-Technológia I., Hurkolt kelmék kötése I.
Vegyes könyvtétel, 2 db. Gárdonyi Jenő: Villamos gépek kezelése. Bp, 1947, a Szent István Társulat kiadása. Papírkötésben, megviselt, szakadt, foltos állapotban, leszakadt gerinccel. + Vigh Bertalan: Erősáramú villamos szerelés. Bp, 1943, a Szent István Társulat kiadása. Második kiadás. Papírkötésben, megviselt, szakadt, foltos állapotban, leszakadt gerinccel.
Keusch József: Kérdések és feleletek a villamos gépekből. Bp, 1939, Vörösváry Sokszorosítóipar. Papírkötésben, kissé foltos, de egyébként jó állapotban.
Kürschák Jószef (szerk.): Matematikai és természettudományi értesítő. XLVIII. kötet első fele. 4 táblával. Magyar és német nyelven. Bp., 1932. MTA. Kiadói papírkötésben
Krammer-féle "Gyors-faköböző és árszámító" könyvecske a fűrészelt faanyagok részére. Szerk.: Krammer Jenő. Bp., 1924, Eggenberger. Magyar és német nyelven. Kiadói kopott kartonált papírkötés, sérült gerinccel.