Használt Canon imageFORMULA DR-C130 dokumentum szkenner. Nagy sebességű kétoldalas lapolvasás színesben akár 60 kép/perces sebességgel 48826 oldal szkennelve. Bővebben: https://www.canon.hu/scanners/document-scanners/imageformula_dr-c130/
Fa doboz, tetején szőtt virág mintával díszített, fedél belsejében tükörrel, szövettel bélelt, oldalán florális ornamentikával, kissé kopott, 15,5x21,5x6,5 cm
cca 1910 össz. 2 db szivaros fém doboz fedéllel: 1 db Kiváló finom török pipadohány felirattal és szecessziós illusztrációval, magyar címerrel, oldalán dohány és szivar különlegességek Magyar Királyi Árudája felirattal. Kopott állapotban, ca. 14x14x4,5 cm. 1db Sultan Flor török pipadohány felirattal és illusztrációval, magyar címerrel, oldalán dohány és szivar különlegességek Magyar Királyi Árudája felirattal, erősen kopott fedéllel, ca. 11,5x14x3,5 cm