Flohmarkt

Zahl der Lose: 428

Régi dugók/kiöntők (fém-fa/parafa (6 db), üveg (4db)),összesen 10 db, régi kopott fém dobozban, 4 cm és 9 cm közötti méretben, doboz: 14x14x7 cm
11504.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bronz csengő 3-as méret 10 cm
11505.

Bronz csengő 3-as méret 10 cm

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Használt Canon imageFORMULA DR-C130 dokumentum szkenner. Nagy sebességű kétoldalas lapolvasás színesben akár 60 kép/perces sebességgel 48826 oldal szkennelve. Bővebben: https://www.canon.hu/scanners/document-scanners/imageformula_dr-c130/
11506.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Fa kulacs, jó állapotban, m: 28 cm
11507.

Rufpreis:
1 400 HUF

Fa doboz, tetején szőtt virág mintával díszített, fedél belsejében tükörrel, szövettel bélelt, oldalán florális ornamentikával, kissé kopott, 15,5x21,5x6,5 cm
11508.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jelzés nélkül: Pieta. Réz dombormű, fa hordozón, fa hordozó bal alsó és felső sarka kissé sérült. 30,5×24 cm
11509.

Rufpreis:
2 000 HUF

Davidoff fa kávé vagy jégtartó edény. Lakkozott fa, alíg látható javítással m: 26 cm, d 16 cm
11510.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1910 össz. 2 db szivaros fém doboz fedéllel: 1 db Kiváló finom török pipadohány felirattal és szecessziós illusztrációval, magyar címerrel, oldalán dohány és szivar különlegességek Magyar Királyi Árudája felirattal. Kopott állapotban, ca. 14x14x4,5 cm. 1db Sultan Flor török pipadohány felirattal és illusztrációval, magyar címerrel, oldalán dohány és szivar különlegességek Magyar Királyi Árudája felirattal, erősen kopott fedéllel, ca. 11,5x14x3,5 cm
11511.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bársony bélésű, díszes, csipkés piperedoboz, 21x16x8 cm
11512.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db 2 karú fém gyertyatartó, egyik tartó laza, 14x28 cm
11513.

Rufpreis:
1 400 HUF

Zománcfestett olasz réz tál, hamutál d: 19 cm
11514.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes réz tárgy tétel, 4 db
11515.

Vegyes réz tárgy tétel, 4 db

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF