Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 272
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2198330
17423
381
Sántha Károly: Zsivora György a nagy emberbarát. Bp., 1899, A Luther:Társaság XXXVII. kiadványa, Müller Károlynál nyomatott. Kiadói papírkötés. Szép állapotú.
2213057
17424
381
Komját Aladár: Két világ mesgyéjén. Válogatott versek. H.n., 1962, Magyar Helikon. Számozott példány (1500/124), ebből 450 bőrkötésben. Kiadói bőrkötésben, jó állapotban. 2197986
17425
381
Margita Figuli: Három gesztenyepej. Hubik István fordítása. Bratislava, 1980, Madách/ Európa. Első magyar nyelvű kiadás. Vladimír Favorsky fametszete látható a borítón és a címoldalon. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban. Jó állapotú. Volt könyvtári példány.
2197955
17426
381
M.M. Bahtyin: A szó az életben és a költészetben. Könczöl Csaba fordítása. A Mérleg sorozat része. Bp., 1985, Európa. Kiadói papírkötés. Újszerű állapot.
2197809
17427
381
Somlyó Zoltán: Párbaj és kultúra. Válogatott publicisztikai írások. Bp., 1986, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban. Volt könyvtári példány. Jó állapotú.
2264963
17428
381
Szüle Mihály: Nyaraljon a Sing-singben, Egy bolond százat csinál. New York, 1960. Duna. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
2264967
17429
381
Taurinus István: Paraszti háború. Hősköltemény Dózsa György harcáról, tetteiről, haláláról. Írta 1514-1519-ben: - -. gyulafehérvári vikárius. Latin eredetiből fordította Geréb László. Egykorú fametszetekkel. Kiadói papírkötésben 2264434
17430
381
Alekszandr Szergejevics Puskin: A bahcsiszeráji szökőkút. Szabó Lőrinc műfordítása. Bp., 1957, Magyar Helikon. Tulajdonosi névbejegyzéssel. Kiadói félvászon kötésben.
2263766
17431
381
Erdő Péter-Schweitzer József-Vizi E. Szilveszter: Hit, erkölcs, tudomány. Manréza füzetek. 3. Bp., 2006, Éghajlat. Kiadói kartonált papírkötés.
2266263
17432
381
James Thayer Addison: Élet a halál után. Ford.: Havas József. Bp.,1937,Dante. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval. 2263095
17433
381
Moldova György: A változások őrei. Bp.,1972,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, sérült kötéssel. A szerző által aláírt. 2263088
17434
381
Eörsi István: A kalap és a villamos. Gyermekversek. Bp., 1992., T-Twins. Kováts Borbála illusztrációival. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF