Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 272
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2193872
17484
381
4 db. Kárpáti Sándor könyv: Ostorcsapás az önérzeten. Ezüst hajú nemzedék-Az időskor életvilága. Vitám Máraival-Ugyanarról - másként. Életöröm és mélabú-Az öregedés színei. Kiadói papírkötésekben. Dedikáltak.
2263070
17485
381
Sue: A bolygó zsidó I-II. köt. Ford.: Keleti Gábor, Lányi Viktor, és Csetényi Erzsi. A borító illusztrációja Biczó András grafikus munkája. Bp.,é.n.,Dante, (Hornyánszky V.-ny.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítókkal, az I. kötet sarkán sérüléssel. "Magyar Könyvhét Dante 1930" bélyegzéssel.
2231227
17486
381
2266968
17487
381
Nagy könyv tétel két dobozban. Nagyrészt háborús, történelmi könyvek, főleg modernek
2264968
17488
381
4 db Pesti Hírlap könyvek. 3 db regény
2259863
17489
381
Lévay Botondné - Haiman György: A Kner-nyomda, kiadványainak tükrében 1882-1944 I-II. kötet. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
1055422
17490
381
Burckhardt Jacob: Az olasz renaissance műveltsége. 104 mű melléklettel. Budapest, 1945, Dante. Illusztrált kiadói félvászon kötésben.
2262219
17491
381
[Shakespeare, William:] Shakespeare összes drámái I-IV. köt.: I. kötet.: Királydrámák. II. kötet: Vígjátékok. III. kötet.: Tragédiák. IV.: Színművek. Bp., 1955, Új Magyar Könyvkiadó. Kiadói félműbőr-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval. 2259609
17492
381
Siklós Albert: Hangszereléstan elméleti és gyakorlati alapon. Második kötet. Bp., 1910, Rozsnyai Károly. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.
2259835
17493
381
Dr. Czeke Marianne - Dr. H. Révész Margit: gróf Brunsvik Teréz élet- és jellemrajza. Fordította: Dr. Petrich Béla. Bp., 1926, Kisdednevelés. Kiadói papírkötésben, borító foltos, kissé szakadozott.
2112416
17494
381
2259799
17495
381
A Ráday gyűjtemény évkönyve II. 1981. Bp., 1982, k.n. Kiadói papír kötésben, borító foltos.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF