Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 127
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2233127
30534
378
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1930. "Fil. Kurír Prop. Kiállítása Bpest. 1930 LEHE díja" ezüstözött fém plakett (59x40mm) T:2
2232898
30535
378
Numismatik
1934. "II. Országos Bélyegkiállítás LEHE" jelzetlen Ag emlékérem, hátoldalán "DOSKA FERENC URNAK VERSENYEN KIVÜL KIÁLLÍTOTT BÉLYEGTERVEKÉRT" gravírozással (56,68G/62,5mm) T:1-, patina, kis ph. 2234233
30536
378
Numismatik
1936. "Magyar Filatelisták Klubja - Dr. Hermann Emilnek - VI. FILPROK 1936" egyoldalas, ezüstözött Br plakett (85x55mm) T:1- ezüstözésen apró kopások
2229623
30537
378
Numismatik
~1960. "VÁTI (Városépítési Tervező Intézet) / Pro Merito Emlékérem" Br emlékérem (83mm) T:1-
2232851
30538
378
Numismatik
1967. "Csepel Vas- és Fémművek 75 év 1892-1967" Br emlékérem (60,5mm) T:1- 2179476
30539
378
Numismatik
1968. "40 éves a telep - 1928-1968" Br turista plakett eredeti dísztokban (55x80mm) T:1-
1981253
30541
378
Numismatik
~1970-1980. "Lenti Város Díszpolgára" egyoldalas Br emlékérem (~86mm) T:1-
1999915
30542
378
Numismatik
Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1972. "Szarvas 1722-1972" egyoldalas öntött Br plakett. Szign.: BM (99,5mm) T:1,1-
2193726
30544
378
Numismatik
1977. "XVII. FIdem 1977 / Budapest" Br plakett (77x80mm) T:1-,2
2235481
30545
378
Numismatik
1977. "1969-1977 - A közúti járműfejlesztési kormányprogram végrehajtásában végzett eredményes munkájáért - Vas-, Fém-, és Villamosenergiaipari Dolgozók Szakszervezete - KISZ Központi Bizottsága - Kohó és Gépipari Minisztérium" Br plakett eredeti, sérült tokban (100x88mm) T:2 2231836
30546
378
Numismatik
1979. "A városért - Berettyóújfalu" Br plakett sérült eredeti tokban (119x93mm) T:1- 2194394
30547
378
Numismatik
1980. "Öregeinkért - Sárospatak" egyoldalas, öntött Br emlékérem (112mm) T:1-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF