Foto Zahl der Lose: 419
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2226202
12370
378
Photo
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott vintage fotó (Pillangó), 15,3x12,5 cm
2226200
12371
378
Photo
1929 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által feliratozott vintage fotó (Újlakihegy, ez a 220. sz. felvétele), 7,3x5,6 cm
2226199
12372
378
Photo
cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotó (Béka), 12,2x16,1 cm
2226187
12373
378
Photo
cca 1930 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által feliratozott vintage fotó (Distel mit Ameisen), 8,3x6 cm
2226185
12374
378
Photo
cca 1932 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotó (Argynnis Paphia), 17x11,7 cm
2226183
12375
378
24000
Photo
1919. január 17. Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által feliratozott vintage fotó (Zugló, ez a szerző egyik legkorábbi datált felvétele), 4,5x8,2 cm 2226182
12376
378
Photo
cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett és aláírt vintage fotó (Mutter und Kind), 13,2x18 cm
2226180
12377
378
Photo
1938 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által feliratozott vintage fotó (Görög Ica), 5,8x5,8 cm
2226179
12378
378
14000
Photo
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotó (Fecske fészkek), 15,2x11,9 cm
2226177
12379
378
Photo
1929 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által feliratozott vintage fotó (Zugló, ez a szerző 148. sz. felvétele), 5,7x8,3 cm
2226175
12380
378
Photo
1936 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által feliratozott vintage fotó (Kinszki Juditka egy és háromnegyed éves), 16,8x11,6 cm 2226173
12381
378
Photo
1929 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által feliratozott vintage fotó (Farkasvölgy, ez a szerző 208. sz. felvétele), 8,4x6 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF