Juwelen Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2232610
19120
378
Jewellery
Ezüst(Ag) bokszkesztyű medál, jelzett, h: 2,5 cm, nettó: 5,2 g
2232599
19121
378
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) angyalkás medál, jelzett, 2,5×2 cm, bruttó: 2,7 g
2232592
19122
378
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) négyköves gyűrű, cirkóniával, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,9 g
2232579
19123
378
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott macska medál, jelzett, 3×2 cm, bruttó: 2,1 g
2232577
19124
378
3200
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, cirkóniával, jelzett, méret: 54, bruttó: 1,4 g
2232572
19125
378
Jewellery
Ezüst(Ag) szívecskés, borostyános fülbevalópár, jelzett, 1,1×0,9 cm, bruttó: 2,1 g 2232567
19126
378
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) borostyános rombuszos fülbevalópár, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 3,8 g 2232559
19127
378
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) borostyános fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 2,5 g 2232552
19128
378
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag)karkötő, kereszttel, jelzett, állítható h: max. 21,5 cm, bruttó: 1,7 g 2232549
19129
378
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) lógós fülbevalópár, kék cirkóniával, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 4,4 g 2232542
19130
378
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos fülbevaló, gyöngyház berakással, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 3,5 g
2232533
19131
378
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) cirkóniával díszített nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, bruttó: 2,8 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF