https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Technik Zahl der Lose: 25
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2095218
17176
378
0
1000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Schleiss Miksa-Gránitz László: Ismerje meg az autogénhegesztést. A címlap Kertész Miklós munkája, a rajzokat Török János készítette. Bp., én., Magyar Oxygén Értékesítő Szövetkezet,(Löbl D. és Fia-ny.) Szövegközti rajzokkal. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással.
Das Lot is nicht erreichbar
2192523
17177
378
0
1000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Hevesy Iván: A fényképezés technikája. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2193008
17178
378
0
1000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Vigh Bertalan: Erősáramú villamos szerelés. Bp., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége. Átkötött félvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1953590
17179
378
0
2000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
O. K. Gajevszkij: Repülőmodellezés. Fordította: Árvai László. Bp.,1955, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 3000 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
2231541
17180
378
0
1000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Asbóth Oszkár: Géprepülés. Bp., 1957, Zrinyi. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon kötésben, kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1962135
17181
378
0
1000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Hársfalvi Sándor: Repülőmodellezés. Bp., 1983, Műszaki. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2231757
17182
378
0
2000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Tömösy-Frank: Autóvillamosság. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2077538
17183
378
0
1400
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Gáti József-Horváth Sándor-Legeza László: A XX. század autója. 100 éves a Ford T-modell. Bp.,2008, Budapesti Műszaki Főiskola. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2038507
17184
378
0
1000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
"Hütte." Des Ingenieurs Taschnebuch I-II. köt. Szerk.: "Hütte." Berlin, 1911, Wilhelm Ernst&Sohn. 21. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, az I. és II. kötet gerincén sérüléssel, a III. kötet sérült, lyukas.
Das Lot is nicht erreichbar
2039105
17185
378
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
E.D. Mihajlov-S.B. Sztojanov-N.A. Tolev: Targoncák üzemeltetése és javítása. Bp.,1988, Műszaki. Kiadói papírkötés. 2019132
17186
378
0
1000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Építőipari kivitelezés 1. köt. Magasépítési kivitelezés. Szerk.: Kardos Andor, Valkó Ödön. Bp.,1962, Műszaki. Kiadói kopottas egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1951845
17187
378
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Vass Balázs: Repülőgép-, helikoter-, és hajtóműtípusok.; Repülőgépek, helikopterek, rakéták. Bp.,1974-1982, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerincekkel. Az első könyvben a szerző dedikációjával.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse