Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 593
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2054888
10523
377
Olvashatatlan jelzéssel: Emlék akvarellek ( 4db), üvegezet keretben, 6×10-14×10 cm
2053487
10524
377
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti fasor. Olaj, vászon, hibás keretben, 33×55 cm
2053523
10525
377
Olvashatatlan jelzéssel: Egyiptomi cica. Tempera, papirusz, üvegezett keretben, 42×33 cm 2053569
10526
377
15000
2225702
10527
377
Olvashatatlan jelzéssel: Örvény. Olaj, karton, fa keretben. 27x20 cm
2197769
10528
377
3200
2197473
10529
377
4800
Olvashatatlan jelzéssel: Cigarettázó csavargó fiú. Olaj, farost, hátoldalán jelzett, datált és feliratozott, 65x48,5 cm 2197472
10530
377
2198437
10531
377
3800
Olvashatatlan jelzéssel: Buksi a pesti Dunaparton. Vegyes technika, papír, lap szélén ragasztás maradványai, 43×30 cm 2218800
10532
377
Jelzés nélkül: Páva királynő. Tűzzománc, dombor rézlapon, fa-fém keretben, 10x10 cm 2222923
10533
377
Azonosítatlan jelzéssel: Mese illusztráció. Litográfia, papír, Jelzett, sorszámozott 49/50. Üvegezett keretben. 11x16 cm
2188864
10534
377
13000
Jelzés nélkül: Halászok. Olaj, karton, sérült, 59,5×70,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF