Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 593
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2199269
10121
377
4600
Farkas jelzéssel: Táj. Olaj, vászon. Fa keretben, 46x61 cm
2222450
10122
377
Farkas jelzéssel: Vitorlázók. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, hullámos. 60x79,5 cm
1928685
10123
377
2027445
10124
377
2218982
10125
377
Farkasházy jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Olaj, papír, kartonra kasírozva, 23×17,5 cm 2225666
10126
377
4200
Fazekas János jelzéssel: Tigrisfejű nő. Olaj, vászon, hátoldalán jelzett, 30x24 cm 2220312
10127
377
11000
Fe. LL jelzéssel: A kéz. Olaj, papír, 50x70 cm 2198496
10128
377
11000
Fényes Adolf (1867-1945), Zádor István (1882-1963): Fiatal pár. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 27×19 cm
2220308
10129
377
11000
Fe. LL jelzéssel: A szem. Olaj, papír, 50x73 cm 2222735
10130
377
FET jelzéssel: Az ég alja. Olaj, vászon. 30x30 cm.
2195780
10131
377
Frank jelzéssel: Merengő. Lavírozott tus, papír, kartonra kasírozva, lap teteje sérült. Sérült fa keretben 29x22,5 cm
2196748
10132
377
Frank jelzéssel: Női portré (tanulmány). Akvarell, papír. 48×31,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF