Népi építészet a Kárpát-medence északkeleti térségében. (A Miskolcon 1989. május 15-16-én megrendezett konferencia anyaga.) Szerk.: Cseri Miklós-Balassa M. Iván-Viga Gyula. Miskolc-Szentendre, 1989., Szentendrei Szabadtéri Néprajzi Múzeum-Hermann Ottó Múzeum. Kiadói papírkötésben.
Kolozsváry Marianna: Bálint Endre. (1914-1986.) A nyolcadik templom. Kiállítási katalógus. Bp.,(2014),Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói zsugorfóliában.
1911 The Studio. An Illustrated Magazine of Fine and Applied Art. Vol. 51. London, 1911., The Studio, 10+344 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal, képtáblákkal illusztrált. Angol nyelven. Egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy kijáró táblával.
Láncz Sándor: Gerzson Pál. Bp., 1996., Arthis Alapítvány-Körmendi Galéria. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel. Gerzson Pál (1931-2008) festő által dedikált példány!
Aknay János. Szerk.: Novotny Tihamér. Szentendre, 2000, Vajda Lajos Stúdió Kulturális Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés. Aknay János (1949- ) festő által dedikált példány!
Egri Mária: Szabó Zoltán. Angyalföld. Bp.-Sopron,2003,Körmendi Galéria. Kiadói kartonált papírkötés. Szabó Zoltán (1929-2014) festő által dedikált példány!