Moderne Beischläge, Fantasiemünzen

Zahl der Lose: 53

DN "Királyi koronák - III. Károly 5 korona 1909" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP kis patina
31172.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

DN "Királyi koronák - II. Lipót 5 korona 1909" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP kis patina
31173.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

DN "Királyi koronák - I. Ferenc 5 korona 1909" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP kis patina
31174.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

DN "Királyi koronák - Ferenc József 5 korona 1909" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP kis patina
31175.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

DN "Királyi koronák / 1909. 5K - Ferenc József" Ag emlékérem (20,05g/0.999/38,61mm) T:PP kis ujjlenyomat
31176.

Rufpreis:
5 000 HUF

DN "Magyar Aranyóriások - II. Ulászló arany veretű guldiner 1506" aranyozott Cu utánveret (46mm) T:PP
31177.

Rufpreis:
1 600 HUF

DN "Magyar Aranyóriások - Mária Terézia, a Szent Jobb hazahozatala emlékérem 1771" aranyozott Cu utánveret (46mm) tokban T:PP
31178.

Rufpreis:
1 600 HUF

DN "Magyar aranypénzek utánveretben - Ferenc József 10 korona" jelzett, aranyozott Ag emlékérem, utánveret "R" jelzéssel (5,5g/0.333/25mm) T:PP
31179.

Rufpreis:
1 200 HUF

DN "Magyarország Keresztény Királyai / Orseolo Péter 1033-1041, 1044-1046" jelzetlen Ag emlékérem (20,16g/0.333/39mm) T:PP
31180.

Rufpreis:
1 600 HUF

DN "Magyarország Keresztény Királyai / I. "Katolikus" András 1046-1060" Ag emlékérem (20,21g/0.333/39mm) T:PP ujjlenyomat
31181.

Rufpreis:
1 600 HUF

DN "Magyarország Keresztény Királyai / II. "Lovag" András 1205-1235" jelzetlen Ag emlékérem (20,25g/0.333/39mm) T:PP
31182.

Rufpreis:
1 600 HUF

DN "Magyarország Keresztény Királyai / Vencel / V. László 1301-1305" jelzetlen Ag emlékérem (20,20g/0.333/39mm) T:PP
31183.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF