Moderne Beischläge, Fantasiemünzen Zahl der Lose: 53
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2209656
31172
376
4400
Modern restrikes, fantasy coins
Numismatik
DN "Királyi koronák - III. Károly 5 korona 1909" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP kis patina 2209666
31173
376
4400
Numismatik
DN "Királyi koronák - II. Lipót 5 korona 1909" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP kis patina 2209665
31174
376
4400
Numismatik
DN "Királyi koronák - I. Ferenc 5 korona 1909" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP kis patina 2210292
31175
376
4400
Numismatik
DN "Királyi koronák - Ferenc József 5 korona 1909" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP kis patina 2208377
31176
376
Numismatik
DN "Királyi koronák / 1909. 5K - Ferenc József" Ag emlékérem (20,05g/0.999/38,61mm) T:PP kis ujjlenyomat 2186916
31177
376
Numismatik
DN "Magyar Aranyóriások - II. Ulászló arany veretű guldiner 1506" aranyozott Cu utánveret (46mm) T:PP 2186890
31178
376
Numismatik
DN "Magyar Aranyóriások - Mária Terézia, a Szent Jobb hazahozatala emlékérem 1771" aranyozott Cu utánveret (46mm) tokban T:PP 2212822
31179
376
Numismatik
DN "Magyar aranypénzek utánveretben - Ferenc József 10 korona" jelzett, aranyozott Ag emlékérem, utánveret "R" jelzéssel (5,5g/0.333/25mm) T:PP 2213091
31180
376
Numismatik
DN "Magyarország Keresztény Királyai / Orseolo Péter 1033-1041, 1044-1046" jelzetlen Ag emlékérem (20,16g/0.333/39mm) T:PP 2160306
31181
376
Numismatik
DN "Magyarország Keresztény Királyai / I. "Katolikus" András 1046-1060" Ag emlékérem (20,21g/0.333/39mm) T:PP ujjlenyomat 2213168
31182
376
Numismatik
DN "Magyarország Keresztény Királyai / II. "Lovag" András 1205-1235" jelzetlen Ag emlékérem (20,25g/0.333/39mm) T:PP 2213096
31183
376
Numismatik
DN "Magyarország Keresztény Királyai / Vencel / V. László 1301-1305" jelzetlen Ag emlékérem (20,20g/0.333/39mm) T:PP Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF