Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 193

15156.

Rufpreis:
1 600 HUF

15157.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

15158.

Rufpreis:
2 000 HUF

15159.

Rufpreis:
6 000 HUF

15160.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15161.

Rufpreis:
800 HUF

15162.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15163.

Rufpreis:
1 000 HUF

L. V. Bertarelli: Mittelitalien. Florenz und Rom. Griebens Reiseführer 202. Berlin-Milano, 1927, Grieben-Albert Goldtschmidt-Touring Club Italiano, 601 p. Német nyelven. Kihajtható térképekkel. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, Laczkó Jenő mérnök ex libris-szével,(klisé, papír, jelzett, 10x7 cm.)
15164.

Rufpreis:
1 800 HUF

15165.

Rufpreis:
1 600 HUF

15166.

Rufpreis:
2 400 HUF

Josef Rabl: Illustrirter führer durch Steiermark und Krain mit besonderer Berücksichtigung der Alpengebiete von Obersteiermak und Oberkrain. Wien-Pest-Leipzig, 1885., Hartleben's Verlag, 16+275+5 p. Német nyelven. Fekete-fehér szövegközti képekkel, képtáblákkal, térképekkel (egy kétoldalas, egy szövegközti) illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen, hiányzó térkép mellékletekkel, Laczkó Jenő ex libris-szével.
15167.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF