Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 193
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2088854
15180
376
Books: Travelling, Local History
2088865
15181
376
2089257
15182
376
100
Csende Béla: Békés-Tarhos. Az első magyar állami énekiskola élettörténete. [1946-1954.] Békés, 1976, Békés Városi Tanács V.B. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2089264
15183
376
2089744
15184
376
2043049
15185
376
2118903
15186
376
Lovász György-Wein György: Délkelet-Dunántúl geológiája és felszínfejlődése. Baranya Monográfia sorozat. Pécs, 1974., Baranya Megyei Levéltár. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2000 példányban.
2057455
15187
376
Megyei monográfiák 2 kötete: Jeszenszky Ignác: Torontál vármegye gazdasági monográfiája. Különlenyomat a "Közgazdasági Szemle" 1904. évi május havi füzetéből. Bp.,1904, Pesti Könyvnyomda Rt., 19 p. Kemény György: Szabolcs vármegye gazdaság-földrajzi monográfiája. Különlenyomat a "Közgazdasági Szemle" 1913. évi julius-október havi füzetből. Bp.,1904, Pesti Könyvnyomda Rt., 64 p. Papírkötésben, szakadozott, hiányos borítókkal, javított gerinccel.
2042906
15188
376
2174083
15189
376
Fehértájy Tibor: A rejtelmes Anatóliában. Bp., én.,Stádium. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. 2174092
15190
376
Sebők Imre-Schultz Aurél: Tengereken túl. Bp., 1913, "Élet", 197+9 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés, kopott, foltos borítóval.
1855549
15191
376
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF