Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 193

Técsi Zoltán; Illyés Csaba : Örök Erdély - Vándorlás végtelen utakon. Bp., 2009. Szalay. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
15120.

Rufpreis:
1 000 HUF

Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben VIII. köt.: Az osztrák Tengermellék és Dalmácia. Bp., 1892., M. Kir. Államnyomda, XVI+732 p.+ 1 (színes képtábla.) Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapélekkel, kissé dohos.
15121.

Rufpreis:
2 000 HUF

Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,(1927), Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen apró sérüléssel.
15122.

Rufpreis:
2 000 HUF

Beszélő házak. Szerk.: Hatvany Lajos. Gink Károly fényképeivel. Bp., 1957., Bibliotheca. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadó egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.   Dienes Istvánné (?-?) muzeológus, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus feleségének a névbejegyzésével.
15123.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hárs József: Soproni olvasókönyv. Cikkgyűjtemény 1873-1944 a helyi magyar lapokból. Sopron, 2003., Quint. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15124.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vujicsics Sztoján: Szentendre. Tahin Gyula fotóival. Bp., 1990, Corvin. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven./Stojan Vujicic: Szentendre, with photos of Tahin Gyula. Paperbinding, in German language.
15125.

Rufpreis:
800 HUF

Gregory K. W. - Raven C. H.: Gorillák nyomában. Ford.: Szent-Ivány József. Bp., 1940, Kir. M. Természettudományi Társulat, 317+3 p.+XXXII t. (Fekete-fehér képtáblák.) Oldalszámozáson belül két térképpel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. Az eredeti elülső papírborítót az elülső szennylapra kasírozták.
15126.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szepesi Attila: Az elsüllyedt várkastély. Barangolás a magyar múltban Pázmány Pétertől Hamvas Béláig. Bp., 2004., Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
15127.

Rufpreis:
1 000 HUF

Demeter Zsófia-Gelencsér Ferenc: Székesfehérvár anno. Pillanatképek egy város életéből. Székesfehérvár, 1990, Pannon Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15128.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyarország kereskedelmi, ipari és mezőgazdasági címtára. Budapest és környéke. Ungarns Adressbuch für Handel, Industrie, Gewerbe und Landwirtschaft. Budapest und Umgebung. Bp.,1926-1927, Rudolf Mosse, 1141-1826 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, szétvált kötéssel.
15129.

Rufpreis:
1 000 HUF

Víg Vilmosné (szerk.): Magyarország - 1965. Bp., 1965, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborító nélkül. Volt könyvtári példány, laza kötéssel.
15130.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Juhász Árpád, Dr. Gál Éva: Budaer Bergland. Színes illusztrációkkal. Bp., é.n., Kunstverlag. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15131.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF