Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben VIII. köt.: Az osztrák Tengermellék és Dalmácia. Bp., 1892., M. Kir. Államnyomda, XVI+732 p.+ 1 (színes képtábla.) Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapélekkel, kissé dohos.
Vujicsics Sztoján: Szentendre. Tahin Gyula fotóival. Bp., 1990, Corvin. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven./Stojan Vujicic: Szentendre, with photos of Tahin Gyula. Paperbinding, in German language.
Gregory K. W. - Raven C. H.: Gorillák nyomában. Ford.: Szent-Ivány József. Bp., 1940, Kir. M. Természettudományi Társulat, 317+3 p.+XXXII t. (Fekete-fehér képtáblák.) Oldalszámozáson belül két térképpel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. Az eredeti elülső papírborítót az elülső szennylapra kasírozták.
Magyarország kereskedelmi, ipari és mezőgazdasági címtára. Budapest és környéke. Ungarns Adressbuch für Handel, Industrie, Gewerbe und Landwirtschaft. Budapest und Umgebung. Bp.,1926-1927, Rudolf Mosse, 1141-1826 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, szétvált kötéssel.