Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 101
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2163206
16714
376
Books: Architecture, Art
Garas Klára: Magyarországi festészet a XVIII. században. Magyarországi barokk festészet. II. Bp., 1955., Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. 2091819
16715
376
Books: Architecture, Art
Cunhal, Alvaro: Börtönrajzok. Bp., 1978, Corvina - Editorial Avante. 25 rajz reprodukciója, foltos papír mappában, Teljes! 1991364
16716
376
Books: Architecture, Art
2185921
16717
376
Books: Architecture, Art
Révész Emese: Rippl-Rónai József. Művészet Mindenkié. Bp., 2005., BumBum. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. 2185057
16718
376
Books: Architecture, Art
Ybl Ervin: Ybl Miklós. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 240+2 p.+66 t. (fekete-fehér képtáblák)+ 1 (kihajtható képtábla) t. Első kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel, jó állapotban. Megjelent 3130 példányban. 1637981
16719
376
600
Books: Architecture, Art
2208995
16720
376
Books: Architecture, Art
Jose Luis Brea: Before and After the Enthusiasm / Antes y despues del entusiasmo/ 72 1992 (KunstRai 89., Amsterdam, May 24-28, 1989.) Amsterdam, 1989., SDU/Contemporary Art Foundation. Angol és spanyol nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
2064925
16721
376
Books: Architecture, Art
Bodnár Éva: id. Markó Károly (1791-1860). Bp.,1980, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
2087464
16722
376
Books: Architecture, Art
Tom Howard: Het Paard in der Kunst. Sint-Niklaas, 1995, Flash. Holland nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
2087472
16723
376
Books: Architecture, Art
De Groten van alle Tijden: Michelangelo. Amsterdam, 1970, De geillustreerde Pers N.V. Holland nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
2138663
16724
376
Books: Architecture, Art
Mittelstädt, Kuno: Vincent van Gogh. Bp., 1973, Corvina. Kartonált papírkötésben, sérült gerinccel. Volt könyvtári példány.
2138643
16725
376
Books: Architecture, Art
De Logu, Giuseppe, Abis, Mario: A velencei festészet fénykora. 48 színes egészoldalas képpel. Bp., 1975, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóval. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF