Remekírók képes könyvtára 3 db: Heine - Dalok könyve, Goethe - Faust, Iphigenia, Giacomo Leopardi összes lyrai versei / Alfred de Musset válogatott költeményei. Szerk.: Radó Antal. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas állapotban, kissé sérült gerinccel, festett lapélekkel.
Híres szerelmesek. Bp., 1902, Franklin-Társulat, 328 p. Átkötött egészvászon-kötés, az átkötéskor az eredeti borítót felhasználták, egy-két helyen ceruzás aláhúzásokkal, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal, aranyozott lapélekkel, ajándékozási sorokkal.
Híres asszonyok. Vázlatok a világtörténet nevezetes nőalajairól. Bp., 1900, Franklin-Társulat, XV+348+4 p. Átkötött műbőr-kötés, az átkötéskor az eredeti borítót felhasználták, egy-két helyen ceruzás aláhúzásokkal, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal, aranyozott lapélekkel.
Remekírók képes könyvtára 4 db: Tóth Kálmán válogatott költeményei, Tóth Ede munkái, Kisfaludy Sándor összes költeményei I-II. Szerk.: Radó Antal. Bp.,1901-1902, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas állapotban, kissé sérült gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel, mintás lapélekkel.