Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 246

17636.

Rufpreis:
2 400 HUF

17637.

Rufpreis:
1 000 HUF

17638.

Rufpreis:
800 HUF

17639.

Rufpreis:
800 HUF

Remekírók képes könyvtára 3 db: Heine - Dalok könyve, Goethe - Faust, Iphigenia, Giacomo Leopardi összes lyrai versei / Alfred de Musset válogatott költeményei. Szerk.: Radó Antal. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas állapotban, kissé sérült gerinccel, festett lapélekkel.
17640.

Rufpreis:
800 HUF

Békés István: Új magyar anekdotakincs. A századfordulótól a felszabadulásig. Bp., 1963., Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
17641.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

17642.

Rufpreis:
2 800 HUF

Lakner Lívia: Lakner bácsi és száz gyereke. Bp.,1993., Lord Kft.Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzővel.
17643.

Rufpreis:
800 HUF

17644.

Rufpreis:
2 000 HUF

17645.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jókai Mór: A jövő század regénye. I-III. kötet. Reprint, gyűjteményes díszkiadás. Bp, 1997, Unikornis Kiadó. Kiadói, aranyozott kartonált papírkötésben, újszerű, szép állapotban.
17646.

Rufpreis:
800 HUF

17647.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF