Vojvodina Zahl der Lose: 133
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2211850
22132
376
4200
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
Óbecse, Stari Becej; Szent István tér látképe. leporellólap, belül: Takarékpénztár, Szerb ortodox templom, Ferenc-csatornai zsilip, Kir. Járásbíróság, Tisza-part, Postahivatal, Vissy Károly kir. közjegyző lakóháza, vasútállomás, gőzmozdony, vonat, stb. W. L. Bp. 38. Léval Lajos kiadása / square. leporellocard, inside: savings bank, Serbian Orthodox church, dam, court, riverbank, post office, notary's house, railway station, locomotive, train, etc. (fl)
2212650
22133
376
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
1914 Ókér, Zmajevo; Vasútállomás, lovaskocsik. Wolf fényképész kiadása / Bahnhof / railway station, horse-drawn carriages (EK)
2212745
22134
376
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
Ókér, Zmajevo; Határ részlet, gőzmalom, híd. Wolf fényképész kiadása / steam mill, bridge, border (EK)
2213435
22135
376
6500
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
1915 Ószivác, Stari Sivac (Szivác, Sivac); Ferenc csatorna, vasútállomás, vonat, gőzhajó. Bär János kiadása / Danube-Tisza-Danube canal, railway station, train, steamship (EK) 2212610
22136
376
Vojvodina
Ansichtskarten
T2
Palics, Palic; fürdő, strand, fürdőzők. Erdélyi cs. és kir. udvari fényképész műterméből / beach, bathers 1897436
22137
376
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
Palics, Palic (Szabadka, Subotica); fürdő. Kiadja Lipsitz / bathing hall, spa house (EK)
1851581
22138
376
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
Pancsova, Pancevo; Corvin utca, izraelita templom, zsinagóga / street view with synagogue (EK)
2211858
22139
376
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
Pancsova, Pancevo; Sztarcsovai út, Juba és Csányi üzlete, Gyógyszertár / street view, shops, pharmacy + "1910 PANCSOVA - NAGY-KIKINDA 91. SZ. A" vasúti mozgóposta bélyegző 2213422
22140
376
6500
Vojvodina
Ansichtskarten
T3
1902 Párdány, Meda; Községháza, helyiek csoportja. Rechnitzer János és fia fénynyomdája / town hall, group of locals (EK)
2212735
22141
376
8500
Vojvodina
Ansichtskarten
T3
Paripás, Parabuty, Parabutsch, Parabuc, Ratkovo; Gőzmalom. W. L. (?) 1984. Mergl György kiadása / Dampfmühle / steam mill (kopott sarkak / worn corners)
2213397
22142
376
6500
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
1901 Péterréve, Bács-Petrovoszelló, Backo Petrovo Selo; Fő utca. Benacsek Mihály kiadása / main street (EK) 2212702
22143
376
8500
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
1910 Péterréve, Backo Petrovo Selo; rakpart, fűrésztelep, fatelep, Fischer villa, Kántor féle villa. Konkoly Dénes kiadása / quay, sawmill, villas (EK)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF