Vojvodina

Zahl der Lose: 133

Óbecse, Stari Becej; Szent István tér látképe. leporellólap, belül: Takarékpénztár, Szerb ortodox templom, Ferenc-csatornai zsilip, Kir. Járásbíróság, Tisza-part, Postahivatal, Vissy Károly kir. közjegyző lakóháza, vasútállomás, gőzmozdony, vonat, stb. W. L. Bp. 38. Léval Lajos kiadása / square. leporellocard, inside: savings bank, Serbian Orthodox church, dam, court, riverbank, post office, notary's house, railway station, locomotive, train, etc. (fl)
22132.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

1914 Ókér, Zmajevo; Vasútállomás, lovaskocsik. Wolf fényképész kiadása / Bahnhof / railway station, horse-drawn carriages (EK)
22133.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ókér, Zmajevo; Határ részlet, gőzmalom, híd. Wolf fényképész kiadása / steam mill, bridge, border (EK)
22134.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
4 000 HUF

1915 Ószivác, Stari Sivac (Szivác, Sivac); Ferenc csatorna, vasútállomás, vonat, gőzhajó. Bär János kiadása / Danube-Tisza-Danube canal, railway station, train, steamship (EK)
22135.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Palics, Palic; fürdő, strand, fürdőzők. Erdélyi cs. és kir. udvari fényképész műterméből / beach, bathers
22136.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
3 000 HUF

Palics, Palic (Szabadka, Subotica); fürdő. Kiadja Lipsitz / bathing hall, spa house (EK)
22137.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
800 HUF

Pancsova, Pancevo; Corvin utca, izraelita templom, zsinagóga / street view with synagogue (EK)
22138.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
8 000 HUF

Pancsova, Pancevo; Sztarcsovai út, Juba és Csányi üzlete, Gyógyszertár / street view, shops, pharmacy + "1910 PANCSOVA - NAGY-KIKINDA 91. SZ. A" vasúti mozgóposta bélyegző
22139.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1902 Párdány, Meda; Községháza, helyiek csoportja. Rechnitzer János és fia fénynyomdája / town hall, group of locals (EK)
22140.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Paripás, Parabuty, Parabutsch, Parabuc, Ratkovo; Gőzmalom. W. L. (?) 1984. Mergl György kiadása / Dampfmühle / steam mill (kopott sarkak / worn corners)
22141.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

1901 Péterréve, Bács-Petrovoszelló, Backo Petrovo Selo; Fő utca. Benacsek Mihály kiadása / main street  (EK)
22142.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

1910 Péterréve, Backo Petrovo Selo; rakpart, fűrésztelep, fatelep, Fischer villa, Kántor féle villa. Konkoly Dénes kiadása / quay, sawmill, villas (EK)
22143.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF